„Zamieszaj i ogarniaj” – kampania promująca nową odsłonę Nescafe 3in1

GoldenSubmarine przygotowało komunikację relaunchu marki Nescafe 3in1.
O autorze
1 min czytania 2019-07-09

Agencja wypracowała koncepcję kampanii pod hasłem „Zamieszaj i ogarniaj”, której celem jest poinformowanie o relaunchu Nescafe 3in1. We współpracy z domem produkcyjnym ArtCore, agencja GoldenSubmarine zrealizowała dwa 30-sekundowe spoty dedykowane do digitalu. Każdy z nich prezentuje, jak przy Nescafe 3in1, młodzi bohaterowie radzą sobie z wyzwaniami dorosłego życia. W znalezieniu niekonwencjonalnych rozwiązań pomaga im Nescafe 3in1 dostępna w nowej, rewolucyjnej recepturze.

– Kampania pod hasłem Zamieszaj i ogarniaj  adresowana jest do młodych konsumentów, reprezentantów generacji Z, którzy znajdują się u progu wejścia w dorosłość. Akcja komunikuje zmianę receptury produktu oraz opakowania. Podkreśla symboliczną rolę NESCAFE 3in1 i pokazuje, że dzięki produktowi, większość dorosłych spraw da się ogarnąć bez spiny – wyjaśnia Kalina Stachowiak, account z agencji GoldenSubmarine.

– Kategoria miksów typu 3w1  i 2w1 znów jest w trendzie wzrostowym, a Nescafe jest jej niekwestionowanym liderem. Liczymy, że produkt w nowej odsłonie z nową komunikacją przyciągnie konsumentów wchodzących do świata kawy, a pozostałym przypomni o produkcie i zachęci do spróbowania nowej receptury – komentuje Michał Żuk, product manager w Nescafe.


LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj