Zapuść #SUPERWĄS dla jaj i promuj profilaktykę nowotworów!

Kochasz sport i dobrą zabawę. Znasz się na tym i lubisz odrobinę ryzyka. Na boisku bardziej cenisz brawurowe rajdy niż zachowawcze podania wszerz. I bardzo dobrze, ale na co dzień to dbanie o bezpieczeństwo daje najwyższe bonusy!
O autorze
2 min czytania 2023-11-15

Każdego roku w Polsce rak jąder odpowiada za 25% wykrytych nowotworów u mężczyzn między 15 a 40 rokiem życia. 14 tysięcy Polaków żyje z taką diagnozą. Liczba przypadków tej choroby w ciągu ostatnich trzech dekad wzrosła o 300%. Ale rak to nie wyrok. Odpowiednio wcześnie wykryty daje duże szanse na całkowite wyleczenie. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i regularne samobadanie. Wspólnie z Fundacją Kochasz Dopilnuj i naszymi ambasadorami włączamy się do globalnej akcji Movember i w listopadzie wraz z Wami będziemy działać na rzecz zwiększania świadomości dotyczącej profilaktyki „męskich” nowotworów. Zdecydowana większość klientów Superbet i pozostałych bukmacherów to mężczyźni, stąd tak szerokie działania na rzecz akcji Movember.

Listopad tradycyjnie jest miesiącem, w którym skupiamy się na profilaktyce nowotworów jąder i prostaty. Ten pierwszy dotyczy w dużej mierze młodych mężczyzn, którzy często nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważne są regularne badania. Nasi klienci i ogół kibiców piłkarskich to właśnie faceci, dlatego mamy szczególną możliwość i szansę dotarcia do nich z ważnym komunikatem. Wąsy stały się symbolem akcji Movember, dlatego też w tym roku wspólnie z naszymi ambasadorami i partnerami z fundacji Kochasz Dopilnuj zachęcamy do zapuszczania ich dla dobrej sprawy i chwalenia się nimi w mediach społecznościowych. Przygotowaliśmy dla zaangażowanych w akcję drobny upominek, ale największy prezent zrobią sami sobie, dbając o swoje zdrowie i zachęcając do tego bliskich – podkreśla CEO Superbet Polska Łukasz Seweryniak.

Jak włączyć się do akcji #Superwąs? Sprawa jest prosta:

1. Dołącz do Mateusza Borka, Jerzego Dudka, Sławomira Peszki i Tomasza Smokowskiego, zapuszczając wąsy przez cały listopad.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

2. Kiedy będziesz gotowy (niezależnie czy na twarzy wyhodujesz młodzieńczy meszek czy sumiasty zarost godny legendy Ruchu Radzionków Mariana Janoszki) wrzuć swoją fotografię na Instagram lub X (dawniej Twitter) z #SUPERWĄS i dołącz do superdrużyny ambasadorów dobrej sprawy. Możesz też wysłać Superbetowi zdjęcie w wiadomości prywatnej. 

3. Każdy członków naszej Superdrużyny w podziękowaniu za wsparcie otrzymaod nas upominek – 10 zł FREEBET do wykorzystania na zakłady w Superbet.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

4. Last but not least – pamiętaj o tym, żeby co miesiąc samodzielnie badać jądra, a w przypadku wykrycia jakichkolwiek niepokojących zmian (zgrubienia, stwardnienia, guzki, ból, zmiana struktury) niezwłocznie zgłoś się do urologa. Do tego samego namawiaj swoich bliskich i dalekich: każdego, kto będzie chciał słuchać!

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

5. Wrzucając zdjęcie z podanymi hasztagami lub wysyłając je do nas w wiadomości prywatnej pozwalasz nam podzielić się nim w naszych kanałach – wszystko po to, żeby jak najwięcej osób podziwiając Twój zarost stwierdziło, że najwyższy czas się zbadać.

6. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Cieszy nas, że środowiska sportowego nie trzeba zachęcać do włączania się do akcji promujących profilaktykę nowotworów. To świetny sposób na dotarcie do kluczowej grupy odbiorców, czyli mężczyzn. Łączymy siły z Superbetem, wspólnie działając na rzecz nie tylko Superwąsów, ale też naszej akcji #BadajJajka. Media społecznościowe mają obecnie ogromną siłę, zróbmy razem wszystko, żeby w listopadzie stały się wielkim wąsatym billboardem promującym profilaktykę raka jąder i prostaty! – mówi Anna Szołucha, wiceprezeska Fundacji Kochasz Doplinuj.

Więcej informacji dotyczących profilaktyki nowotworów jąder i prostaty oraz akcji #BadajJAJKA znajdziesz u naszego Partnera – w kanałach Fundacji Kochasz Doplinuj: STRONA INTERNETOWA, FACEBOOK, INSTAGRAM.