Zarządzaj zadaniami i pracą zespołu razem z Taagly

Zarządzaj zadaniami i pracą zespołu razem z Taagly
Jeśli szukasz programu do zarządzania zadaniami i pracą zespołu, który idealnie sprawdzi się w branży marketingowej, nie jest skomplikowany, a przy tym zawiera wyjątkowo przydatne moduły, koniecznie sprawdź nową platformę Taagly.
O autorze
2 min czytania 2021-03-01

Taagly to program przeznaczony do zarządzania zadaniami i organizowania pracy zespołu. Autorem narzędzia jest polski startup złożony z osób posiadających wieloletnie doświadczenie marketingowe. System kierowany jest głównie do branży marketingowej. Powstał w odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby pracowników działów marketingu oraz agencji i ma na celu podniesienie produktywności pracy. Jeśli w ramach codziennych obowiązków masz wiele zadań, a dodatkowo musisz nadzorować działania zespołu, Taagly z całą pewnością pomoże Ci wszystko zorganizować oraz na bieżąco kontrolować. Każde zadanie zostanie ukończone na czas.

Mimo ukierunkowania marketingowego, szerokie możliwości systemu z powodzeniem znajdują zastosowanie również w innych branżach. Warto zauważyć, że każdy klient Taagly jest indywidualnie wdrażany w system, a samo wdrożenie jest dostosowane do jego środowiska biznesowego.

Jedną z zalet Taagly jest łatwa obsługa. System pozwala sprawnie planować pracę. Szybko można sprawdzić nad czym aktualnie pracują członkowie zespołu, co się dzieje w całym projekcie, na jakim etapie są poszczególne zadania, a także jakie są prognozowane terminy ich zakończenia. Platforma oferuje wyjątkowo przyjazne i intuicyjne środowisko dla każdego z pracowników. Można indywidualnie skonfigurować wygląd programu, zgodnie z własnym gustem i przyzwyczajeniami. Osoby nie mające wcześniejszego kontaktu z Taagly nie będą miały problemu z oswojeniem narzędzia.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Główny dashboard Taagly został podzielony na kilka części, w tym zakładkę projekty, użytkownicy, panel tagów oraz pasek powiadomień, tak aby zachować przejrzystość i nie komplikować interfejsu.

W ramach głównego dashboardu następuje rozplanowanie pracy w przestrzeni roboczej poprzez dodawanie projektów i powiązanych z nimi zadań. Do każdego zadania można m.in. dodać listę rzeczy do zrobienia, określić czas potrzebny na jego wykonanie, przypisać użytkowników odpowiedzialnych za realizację lub osoby obserwujące. Dodatkowo warto określić priorytet zadania, stopień postępu, czasochłonność, dodawać komentarze, przypomnienia, załączniki, a także zobaczyć listę ze wszystkimi dokonanymi zmianami.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Do każdego zadania przypisywane są osoby, które mają do niego pełny dostęp oraz takie, które otrzymują tylko podgląd.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Wszystkie zadania widoczne są na głównym pulpicie, wyświetla się je w formie list, kalendarza oraz osi czasu.

Tagowanie

Cechą wyróżniającą Taagly jest panel tagowania. Podczas gdy w konkurencyjnych rozwiązaniach tagowanie stanowi jedynie dodatek, w Taagly pełni ono istotną rolę i jest wykorzystywane w celu bardziej efektywnego zarządzania pracą zespołu.

Tagowanie pozwala grupować zadania, by w przyszłości szybko uzyskać do nich dostęp. Przykładowo, jeśli interesują Cię tylko zadania konkretnego typu, np. związane z działaniami marketingowymi, lub te, których termin zakończenia się zbliża, dzięki tagom szybko przefiltrujesz wszystkie taski i wyświetlisz tylko te, na których Ci zależy.

Tagi dzieli się na publiczne i prywatne. Publiczne widoczne są dla wszystkich osób podpiętych pod daną przestrzeń roboczą, prywatne to oznaczenia służące tylko danemu użytkownikowi. Każdy może organizować swoją pracę według własnego schematu i uznania.

Baza specjalistów marketingu

Istotnym elementem systemu jest „Program Ekspertów Taagly”. Obecnie powstaje wewnętrzna baza freelancerów wielu dziedzin marketingu, z których usług w każdej chwili będą mogli korzystać użytkownicy platformy. Baza zawierać będzie wyłącznie sprawdzonych specjalistów, ocenionych przez wewnętrzny zespół Taagly.

Takie rozwiązanie pozwala szybko znaleźć eksperta do pomocy w projekcie i oszczędzić czas poświęcony żmudnym poszukiwaniom na portalach zrzeszających freelancerów lub w grupach w mediach społecznościowych. Wszystko dzieje się w jednym miejscu. Możliwe jest wybranie odpowiedniego eksperta i automatyczne dołączenie go do projektu prowadzonego w Taagly.

„Program Ekspertów Taagly” jest darmowy, żadna ze stron nie ponosi dodatkowych kosztów.

Podsumowanie

Taagly to idealne rozwiązanie dla managerów, którzy w ramach swoich obowiązków planują i realizują wiele różnych zadań oraz nadzorują pracę całego zespołu. Intuicyjna obsługa i przemyślane funkcje usprawniają codzienną pracę. Platforma pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność działań.

Więcej informacji na temat platformy znajduje się na stronie taagly.com/pl.

 

Artykuł powstał we współpracy z Taagly.