Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Sprawdź, jak wygrać bilet do przyszłości, czyli na AI Creative Fest, gdzie AI spotyka kreatywność (i zmieniają zasady gry).

SPRAWDZAM

Zdobądź certyfikat Dobra Strona Turystyki 2012 – zgłoszenia do 4 grudnia

Już 11 grudnia eksperci i praktycy z branży internetowej po raz kolejny wyróżnią najbardziej interesujące witryny turystyczne. Laureaci Przeglądu otrzymają certyfikat DOBREJ STRONY TURYSTYKI 2012. Zgłaszać się można do 4 grudnia. Zachęcamy do udziału!
O autorze
1 min czytania 2012-11-30

Nagroda DOBRA STRONA TURYSTYKI to doskonały sposób, aby wyłonić znakomite witryny internetowe obiektów noclegowych, biur i agencji podróży, serwisów miejskich i regionalnych, a także prywatnych blogów turystycznych i podróżniczych. Eksperci ocenią, czy zgłoszone propozycje są przyjazne zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek, czy przyciągają atrakcyjną, unikalną treścią i wzorcową funkcjonalnością.

To jedyny tego typu plebiscyt oceniany przez niezależnych ekspertów z branży internetowej.

Najciekawsze projekty internetowe nagrodzone zostaną w następujących kategoriach:

  • Blog (firmowy lub prywatny) związany z tematyką turystyczną
  • Portal miejski / Serwis regionalny
  • Biuro podróży / Agencja turystyczna
  • Portal turystyczny / rezerwacyjny
  • Obiekt noclegowy
  • Start up

Poza statuetkami i certyfikatami w każdej kategorii może zostać przyznane dodatkowe Wyróżnienie. Każdy projekt będzie można zgłaszać tylko w jednej kategorii.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Warunkiem uczestnictwa w Przeglądzie jest wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie DobraStronaTurystyki.pl do 4 grudnia. Udział w plebiscycie jest nieodpłatny. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 11 grudnia 2012 w Warszawie podczas Spotkania Marketingu Internetowego z Turystyką TravelCamp

Słuchaj podcastu NowyMarketing