Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Złote Wyprzedaże S.A. należące do europejskiego potentata Vente-Privee wybrały IDEA07 do kompleksowej obsługi e-commerce

Obsługę sklepu na platformie Magento zapewni Złotym Wyprzedażom IDEA07, studio kreatywne specjalizujące się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Współpraca nawiązana w styczniu 2017 r. będzie trwała co najmniej rok.
O autorze
0 min czytania 2017-03-07

Certyfikowani deweloperzy Magento z IDEA07 zajmą się rozwojem i utrzymaniem sklepu.

Złote Wyprzedaże to największy polski klub zakupowy opierający się na modelu „deal-of-the-day”, czyli kilkudniowych kampaniach sprzedażowych obejmujących produkty znanych marek, jak Calvin Klein, Armani, Versace, Diesel, Gucci, Guess, Adidas i wiele innych.  Firma należy do europejskiego lidera e-commerce i pioniera tego modelu biznesowego, Vente-Privee, którego przychód za rok 2014 wyniósł 1,7 miliarda euro.

Złote Wyprzedaże do obsługi swojego biznesu wybrały właśnie IDEA07, bydgoską agencję kreatywną pracującą na rynku międzynarodowym i znaną przede wszystkim z innowacyjnego produktu, IDEAerp, platformy do zarządzania procesami biznesowymi w firmie.

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj