„Zmieniamy się w dobrym kierunku” – rusza nowa kampania

OTOMOTO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polskim internecie. Serwis przez dziesięć lat swojego istnienia nie wprowadzał znaczących zmian w identyfikacji wizualnej. Jednak wraz z gruntowną przebudową stron serwisu postanowiono również przeprowadzić rebranding marki.
O autorze
0 min czytania 2015-04-27

Rusza właśnie kampania promująca nową odsłonę największej giełdy ogłoszeń motoryzacyjnych – pod hasłem „„Zmieniamy się w dobrym kierunku”. 

Głównym celem kampanii jest zachęcenie osób poszukujących aut do odwiedzenia zupełnie nowego serwisu – dlatego realizowana jest w kanałach online. Media plan przewiduje budowanie zasięgu na największych portalach (Interia, Grupa WP, Onet). Serwis dzięki zgodności z RWD jest teraz w pełni dostępny dla użytkowników smartfonów i tabletów, dlatego część kampanii będzie realizowana na mobilnych stronach tych portali. Przygotowano również specjalne formaty dla użytkowników serwisów Filmweb i YouTube. 

W kreacjach wykorzystano wyłącznie elementy nowego brandingu – czyli charakterystyczne ukośne pasy, ikony i ilustracje. Nowa identyfikacja wizualna OTOMOTO jest oparta na komplementarnym zestawie elementów graficznych, który został udostępniony wraz z brandbookiem na stronie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing