Znamy zwycięzców konkursu urodzinowego Jack Daniel’s

Jasper Newton Daniel, gentleman, któremu zawdzięczamy Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, zawsze wybierał własną drogę. Do dziś o jego życiu krąży wiele opowieści.
O autorze
1 min czytania 2014-12-17

Bez względu na to, czy historia dotyczy jego fascynacji produkcją whiskey, tego jak został właścicielem destylarni, czy wyboru charakterystycznej kwadratowej butelki, którą tak dobrze znamy, zawsze wyłania się obraz człowieka, który przez całe swoje życie był niezależny.

Wiemy, czym była niezależność dla Jacka. Teraz wiemy również, czym jest dla naszych Przyjaciół. Przez cały wrzesień i październik na profilu marki Jack Daniel’s Polska na Facebooku trwał konkurs, którego temat brzmiał: Pokaż w kreatywny sposób czym dla Ciebie jest niezależność i wygraj jeden z trzech motocykli Harley-Davidson Street™ 750. W ciągu dwóch miesięcy, do organizatorów konkursu napływały liczne zgłoszenia. Każde inne, każde oryginalne i każde stanowiące dowód na to, że niezależność jest stale w modzie.

Spośród nadesłanych prac, trzy wyróżniły się szczególną oryginalnością. Ich autorzy sięgnęli do niebanalnych rozwiązań i dokonali zaskakujących czasami połączeń, dając dowód swojej wyjątkowej kreatywności. Są to Jakub z Biłgoraja, Daniel z Kołobrzegu oraz Damian z Łodzi.

To oni potrafili w perfekcyjny sposób połączyć różne techniki i stworzyć spójną całość, która pokazała, że niezależność wyrazić można zarówno w formie jak i treści. Ale trzej zwycięzcy pokazali nam również jak we współczesnym, zunifikowanym świecie, wybierać swoją drogę i jak nią podążać. Od dzisiaj drogę tę będą pokonywali na swoich nowych motocyklach Harley-Davidson Street™ 750.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dla Jakuba niezależność to wzięcie spraw w swoje ręce. – Czy jest to łatwe? To kwestia osobowości, charakteru. Ja inaczej nie potrafię. Ale zdecydowana większość osób woli zrzucić odpowiedzialność za swoje życie na kogoś innego, na otoczenie, bo tak jest wygodniej – tłumaczy. – W pracy konkursowej przedstawiłem po prostu siebie. Dlatego tym bardziej cieszę się, że wygrałem. Bo mam poczucie, że nagrodzona została moja postawa, a nie film. To dowód na to, że konsekwencja i pozytywne nastawienie przynoszą efekty. 

O tym, że każdy z nas ma swoje własne wyobrażenie niezależności wie także Daniel – Jestem pełen podziwu dla Komisji Konkursowej, bo każda praca – z setek nadesłanych – była zapewne niezależnym arcydziełem samym w sobie… – podkreśla. – Czym dla mnie jest niezależność? Zachowuj otwarty umysł. Nie ulegaj stereotypom i presji. Nie wierz bezkrytycznie we wszystko. Bądź sobą bez krzywdzenia innych. Myśl.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Nagrody zostały wręczone w pierwszym tygodniu grudnia.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się


Damian z Łodzi


Daniel z Kołobrzegu


Jakub z Biłgoraja