Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Zofia Bugajna-Kasdepke na czele zarządu SEC Newgate CEE

Zofia Bugajna-Kasdepke na czele zarządu SEC Newgate CEE
Założycielka i dotychczasowa wiceprezeska SEC Newgate CEE objęła funkcję prezeski zarządu. Zastąpiła w tej roli Sebastiana Hejnowskiego, który awansował do struktur globalnych Grupy SEC Newgate.
O autorze
1 min czytania 2024-02-20

Zofia Bugajna-Kasdepke agencję SEC Newgate CEE rozwija od 2021 roku. Firma znalazła się w gronie najszybciej rosnących agencji PR w Polsce (53% wzrost rok do roku – Ranking PR Check 2022 magazynu PRESS). W 2023 roku firma połączyła się z dawną Martis Consulting, tworząc blisko 50 osobowy zespół. Dziś jest jedną z największych agencji w regionie CEE i realizuje projekty między innymi dla TVN Warner Bros. Discovery, Nestle, Skanska Residential Development, Mennica Polska, Strabag, Metinvest, LeasePlan, Nielsen, PFR TFI, Global Empowerment Mission (GEM).

Dotychczasowy prezes, Sebastian Hejnowski, pozostaje w zarządzie SEC Newgate CEE. Nadal będzie doradzał kluczowym klientom agencji, łącząc pracę konsultanta w wybranych projektach z nowymi obowiązkami szefa regionu East EMEA. W regionie zajmuje się między innymi akwizycjami. SEC Newgate przejęła ostatnio agencję V+O, która zatrudnia 180 osób w biurach w Grecji, Albanii, Bułgarii, Cyprze, Macedonii, Rumunii oraz Serbii.

Dziś Grupa SEC Newgate znajduje się na dwudziestym pierwszym miejscu największych grup komunikacyjnych na świecie (rankingi PRovoke 2023 Top 250), w zaledwie rok awansując o dziewięć pozycji w górę.

W listopadzie 2023 roku SEC Newgate została uznana za najlepszą globalnie agencję w zakresie komunikacji korporacyjnej i PA: PRovoke Media nagrodził Grupę SEC Newgate tytułem „Global Public Affairs/Corporate Communications Agency of the Year”. Przyznając to prestiżowe wyróżnienie brano pod uwagę także kampanie i projekty z Polski.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj