„Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja” – świąteczna współpraca marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” z frisco.pl

Rusza akcja marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” ze specjalnym partnerem akcji – sklep internetowy frisco.pl. Przy zakupach słodyczy marki Wawel w sklepie internetowym frisco.pl, można jednym kliknięciem podarować produkt dzieciakom z wybranych domów dziecka w Polsce.
O autorze
1 min czytania 2021-11-17

Kolejna edycja świątecznej akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” wystartowała już 17 listopada. Każdy, kto zakupi na Frisco.pl dwa produkty marki Wawel oznaczone symbolem „Kupujesz – Pomagasz”, sprawi, że trzeci produkt – Czekolada Mleczna Truskawkowa 100g – trafi do jednej z czterech Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych:

  • Zespołu do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 w Warszawie przy ul. Jaktorowskiej 6,
  • Centrum Administracyjnego Nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 5,
  • Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Lekcyjnej 29,
  • Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” w Poznaniu przy ul. Swoboda 59.

Akcja potrwa do 12 grudnia br. Po tym terminie, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, nastąpi uroczyste przekazanie słodyczy. Więcej można dowiedzieć się na stronie frisco.pl

Firma Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” wspierają bezpośrednio placówki opiekuńczo-wychowawcze opieki dziennej i całodobowej w całym kraju już od 13 lat. Do tej pory, dzięki cyklicznym akcjom dla domów dziecka, pracownicy marki Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 132 tony słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj