Nutricia z nowym, poruszającym spotem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nutricia z nowym, poruszającym spotem

Ruszyła najnowsza kampania medycznej części firmy Nutricia. Za strategię komunikacji oraz kreację spotu odpowiada agencja ASAP&ASAP.

Kampania kierowana do opiekunów pacjentów po udarach promuje Nutridrink, czyli żywienie medyczne polecane pacjentom, by odżywić i dodać im sił w chorobie. Celem działań jest zbudowanie świadomości, jak wielką rolę odgrywa odpowiednie żywienie medyczne w przebiegu leczenia i rehabilitacji pacjentów. Spot TV bazuje na mocnym emocjonalnie przekazie, jakim jest idea niepoddawania się chorobie, szczególnie w trakcie rehabilitacji. Zaskakującym zabiegiem kreatywnym jest narracja z perspektywy pacjenta po udarze.

– Opowieść z perspektywy pacjenta jest najbardziej wzruszającym i emocjonalnym wyrazem jego wdzięczności dla bliskich osób, które codziennie o niego dbają i wspierają go w chorobie i rehabilitacji. Zależało nam, by marka mogła te osoby odpowiednio docenić, a zarazem uzyskać maksymalną wiarygodność przekazu – komentuje autor scenariusza, Jacek Redźko, chief creative officer w ASAP&ASAP. 

Oprócz działań w telewizji, kampania będzie prowadzona również w Internecie oraz w punktach sprzedaży. Spot wyreżyserował Bartosz Cierlica a produkcją zajął się dom produkcyjny Ilmatic. Za strategię mediową odpowiada MediaCom.  

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij