10 darmowych narzędzi, bez których nie będziesz wiedział, jak obchodziłeś się do tej pory (część 2)

10 darmowych narzędzi, bez których nie będziesz wiedział, jak obchodziłeś się do tej pory (część 2)
Warto sobie ułatwiać życie. Jest obecnie dostępnych, i do tego za darmo, wiele narzędzi, które mogą nam w tym pomóc. Zobaczcie te, które dla Was wybraliśmy w części 2 naszego zestawienia ;)
O autorze
1 min czytania 2015-07-06

1. Pixlrproste narzędzie do tworzenia grafik. Posiada całą gamę możliwości. Pozwala na tworzenie warstw, nakładanie filtrów czy dodawanie tekstu do obrazka.

2. Bit.ly – znany i kochany skracacz linków. Jeżeli ktoś jeszcze z niego nie korzysta, powinien jak najszybciej naprawić ten błąd 😉

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

3. Similar Sites – wyszukiwarka podobnych tematycznie stron. Bardzo przydatne narzędzie zwłaszcza, gdy chcemy zobaczyć, jak wyglądają strony naszej konkurencji.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

4. Agora Pulse Barometr – kolejne narzędzie, które pomoże nam zobaczyć, jak wypadamy na tle konkurencji. Tym razem możemy porównać nasz fanpage z innymi podobnymi wielkościowo i tematycznie profilami. Agora Pulse Barometr poda nam takie wskaźniki, jak zaangażowanie, przyrost fanów, zasięg, CTR itp.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

5. Tweek Deck aplikacja, która pozwala podzielić naszą tablicę na Twitterze na określone streamy, np. z wybranym hashtagiem. Dzięki temu obserwujemy tylko to, co chcemy.

6. Latergrammeintuicyjna aplikacja do zarządzania postami na Instagramie

 

7. About.me – program do stworzenia prostej, personalizowanej cyfrowej wizytówki

8. Trello – prosty, darmowy program do zarządzania projektami. Zanim zainwestujesz w bardziej rozbudowane platformy, sprawdź, czy funkcje Trello nie będą dla Ciebie wystarczające.

9. SM Image Marker – aplikacja do dopasowania wielkości grafik w różnych serwisach społecznościowych. Wystarczy załadować w niej zdjęcia, a ona przytnie je do odpowiednich rozmiarów.

10. Seen – dzięki Seen zbierzesz za darmo wszystkie zdjęcia i tweety z interesującej Cię imprezy. Wystarczy wpisać odpowiedni hashtag.

Zachęcam również do przeczytania części 1: 10 darmowych narzędzi, bez których nie będziesz wiedział, jak obchodziłeś się do tej pory 

 

Marta Ławrynkowicz
redaktor/dziennikarz Nowego Marketingu