16 książek ukrytych w polskich lasach – niestandardowa promocja bestsellera „Naturalista” z udziałem Marcina Dorocińskiego

Thriller napisany przez iluzjonistę, tajemnicza eskapada Marcina Dorocińskiego i książki schowane między drzewami. Wszystko to z okazji polskiej premiery bestsellerowego „Naturalisty” Andrew Mayne'a. Czy odważycie się wejść do lasu?
O autorze
1 min czytania 2018-09-11

Szesnaście miast, szesnaście lasów, a w lasach – szesnaście książek czekających na szczęśliwych znalazców. Kto odnajdzie książkę – wygra wszystkie kryminały i thrillery, jakie wydawnictwo W.A.B. wyda w 2019 roku.

W zakamarki polskich lasów „Naturalista” trafia prosto z listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych. Thriller został napisany przez magika Andrew Mayne’a, współpracownika Davida Copperfielda. Bohaterem „Naturalisty” jest profesor biologii obliczeniowej Theo Cray. Pewnego dnia w puszczach Montany zostają znalezione zmasakrowane zwłoki jego byłej studentki. Podejrzenia policji padają na niedźwiedzia grizzly… lub samego profesora. Czerpiąc z biologii, antropologii, botaniki, statystyki i algorytmów komputerowych, odkryje on, że ofiar może być znacznie więcej. Tylko gdzie podziały się ciała?

Z okazji polskiej premiery książki w rolę nietypowego, leśnego ambasadora czytelnictwa wcielił się sam Marcin Dorociński. –„­Naturalista” to thriller, od którego nie mogłem się uwolnić – mówi Dorociński. Egzemplarze książki zostaną ukryte w lasach w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. Każda osoba, która odnajdzie specjalnie oznaczony egzemplarz „Naturalisty”, otrzyma od W.A.B. roczny zapas wszystkich kryminałów i thrillerów, jakie ukażą się w 2019 roku nakładem wydawnictwa.

„Naturalisty” można szukać od północy w sobotę 15 września.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dla wszystkich odważnych Wydawnictwo W.A.B. podaje współrzędne ukrytych książek.

Listę współrzędnych ukrytych książek można zobaczyć tutaj, a mapę miast tutaj.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Z okazji przyjazdu do Polski A.J. Finna, autora bestsellerowej książki „Kobieta w oknie”, wydawnictwo W.A.B. wraz z hotelem Sheraton Warsaw przygotowało wyjątkową akcję promocyjną – każdy z kilkuset gości hotelowych otrzymał egzemplarz powieści, a także pierwszy raz w historii hotelu zostało zorganizowane spotkanie z autorem dla gości i pracowników.