Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

180heartbeats + JUNG v MATT z nowym szefem strategii

Jacek Karolak dołączył do zespołu 180heartbeats + JUNG v MATT, gdzie objął stanowisko szefa działu strategii. W agencji będzie odpowiadał za zarządzanie zespołami strategii, social media i performance.
O autorze
1 min czytania 2017-07-03

Jacek Karolak w 180heartbeats + JUNG v MATT zajmie się rozwojem biznesu strategicznego agencji w oparciu o kompetencje budowania marek, tworzenia komunikacji i rekomendacji kanałów digital. Oprócz zarządzania zespołami strategii, social media i performance będzie odpowiadał za poszukiwanie innowacji w marketingu interaktywnym oraz nowych rozwiązań w komunikacji dla klientów agencji.

Jacek Karolak jest absolwentem SGH na wydziale Zarządzania i Marketingu. Posiada również dyplom Advanced Certificate in Marketing wydany przez Chartered Institute of Marketing w Londynie. Karierę rozpoczynał pod koniec studiów w firmie Mars / Master Foods, pracował także w portalu Arena.pl oraz w Ernst&Young. W latach 2002-2013 był związany ze Starcom MediaVest Group, gdzie zakładał dział interaktywny, a następnie zajmował się innowacyjnymi strategiami reklamowymi dla wszystkich kluczowych klientów grupy. W latach 2014-2017 pełnił funkcję Dyrektora Strategii w agencji K2.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat Jacek Karolak współtworzył ponad 30 kampanii nagrodzonych w największych polskich konkursach branży reklamowo-mediowej. Był także jurorem takich konkursów jak: Effie Awards, Media Trendy (Innovation Ad), czy Złote Orły. Jest autorem licznych artykułów na temat lojalności klienta oraz wykorzystania mediów interaktywnych w komunikacji. Był także prelegentem na kilkudziesięciu konferencjach branżowych, wśród których są m.in. Internet Standard oraz Forum IAB.

Prywatnie Jacek Karolak jest ojcem trójki dzieci i – jak sam mówi – stara się nadążyć za technologiami i trendami, którymi jego własne pociechy wciąż go zaskakują.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj