3 tysiące kotylionów na niepodległościowym słupie reklamowym

3 tysiące kotylionów na niepodległościowym słupie reklamowym
Nie masz jeszcze kotylionu na Święto Niepodległości? W Warszawie na pl. Unii Lubelskiej na zabytkowym słupie ogłoszeniowym przytwierdzone są biało-czerwone kokardy. Każdy może je wziąć i przypiąć do kurtki czy płaszcza.
O autorze
1 min czytania 2018-11-10

fot. E. Lach

Stojący na pl. Unii Lubelskiej słup ogłoszeniowy w formie walca nakrytego kopułką z szerokim okapem, zakończoną kulą ze skierowanymi w różne strony różnej wielkości trąbkami – jest najstarszym i jednocześnie jedynym w Warszawie. Stoi w tym samym miejscu od końca XIX wieku, tak więc można powiedzieć z dużą pewnością, że w 1918 r. były do niego przyklejane najróżniejsze obwieszczenia związane z odradzeniem się Rzeczypospolitej.

W dniach 9-13.11.2018 słup będzie ozdobiony plakatem z wizerunkiem Kolumny Zygmunta i przytwierdzonymi do niego na magnesy kotylionami, które łatwo odczepić. Przygotowano 3 tysiące kokard. W miarę ubywania będą uzupełniane na bieżąco.

To kolejna niestandardowa realizacja Warexpo dla Miasto Stołeczne Warszawa.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Na warszawskich ulicach stanęły przezroczyste słupy reklamowe, w których umieszczono miniogrody – trawy, bluszcze, paprocie i ozdobne mchy. Można je zobaczyć przy ul. Marszałkowskiej i pl. Trzech Krzyży.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

By podkreślić realistyczną jakość obrazów transmitowanych przez Viasat Nature, stacja stworzyła „żywy” billboard z minikarmnikami dla ptaków.

PS3

W Toruniu na autobusie MZK, jeżdżącym po całym mieście oraz na bilbordach można oglądać niezwykłe prace artystów z Galerii Rusz. W ten sposób twórcy Joanna Górska i Rafał Góralski włączą się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości.