4F i Piast Gliwice prezentują nowe koszulki meczowe na sezon 2023/24

4F i Piast Gliwice rozpoczynają drugi rok współpracy. W nadchodzącym sezonie Mistrz Polski 2018/19 będzie miał do dyspozycji aż trzy dedykowane komplety strojów. Repliki najnowszych, oficjalnych koszulek są już dostępne w sprzedaży dla kibiców.
O autorze
1 min czytania 2023-07-21

Piast Gliwice to jeden z najlepszych zespołów piłkarskich w Polsce, od lat utrzymujący wysokie pozycje w tabeli ligowej PKO BP Ekstraklasy. Mistrz Polski z sezonu 2018/19 w ubiegłym roku postawił na współpracę z 4F. Największa polska marka sportowa przygotowuje dla drużyny dedykowane i szyte w całości w Polsce stroje meczowe, których projekty nawiązują do historii i tradycji Klubu.

Sety domowe Piasta Gliwice na sezon 2023/24 przygotowane zostały w tradycyjnych klubowych barwach. Niebieska koszulka z delikatnymi czerwonymi wstawkami została uzupełniona o czerwone spodenki i czerwone getry.

Komplet wyjazdowy nawiązuje do wieloletniej tradycji klubu i pierwszych strojów Piasta Gliwice na boiskach Ekstraklasy. W sezonie 2008/09 drużyna występowała nie tylko w niebiesko-czerwonych kompletach, ale również w bieli. Tak samo będzie w trakcie zbliżających się rozgrywek. Biała koszulka i delikatne czerwone elementy na kołnierzyku oraz rękawkach stanowią powrót do przeszłości, ale w odświeżonej formule. 

Trzeci zestaw został wykonany według zwycięskiego projektu w ramach otwartego konkursu dla kibiców Polish Kit League. Wyróżnikiem tego kompletu jest dedykowana naszywka z Radiostacją – charakterystycznym symbolem miasta Gliwice, którego wizualizacja widoczna jest na wszystkich kompletach – a także data założenia Klubu umieszczona na wewnętrznej stronie kołnierzyka. Czarne koszulki będą również wykorzystywane jako pierwszy komplet bramkarski.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Repliki najnowszych koszulek Piasta Gliwice na sezon 2023/24 są już dostępne dla kibiców w Oficjalnym Sklepie Piasta Gliwice przy Stadionie Miejskim im. Piotra Wieczorka w Gliwicach oraz na www.sklep.piast-gliwice.eu. Początek sezonu PKO BP Ekstraklasy już 21 lipca 2023 r.

PS 4F naprawi Twoje ubrania w ramach usługi „Nie wyrzucaj, naprawiaj”

Marka 4F naprawi Twoje ubranie dzięki najnowszej usłudze „Nie wyrzucaj, naprawiaj”. Od czerwca we wszystkich salonach 4F klienci mogą skorzystać z usługi naprawy ubrań i dać im drugie życie. Projekt jest częścią strategii 4F Change.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się