Zysk ze sprzedaży serduszek NFT ponownie trafi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zysk ze sprzedaży serduszek NFT ponownie trafi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Podczas 32. Finału WOŚP ponownie można wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i stać się posiadaczem legendarnego serduszka w formie NFT. W zeszłym roku dzięki Serduszkom NFT zebrano prawie 280 000 zł.
O autorze
1 min czytania 2024-01-12

Dystrybucja Serduszek NFT właśnie wystartowała. Symbole są dostępne w 10 wzorach, a minimalna cena za sztukę wynosi 32 zł. Aby je zakupić, wystarczy wejść na stronę nft.wosp.org.pl, wybrać opcję i dokonać płatności w złotówkach, bez konieczności posiadania portfela kryptowalut. Wszyscy posiadacze Serduszek NFT otrzymają certyfikat darowizny, pakiet grafik do wykorzystania w social mediach, kolorowankę 32. Finału oraz dostęp do serii specjalnie przygotowanych webinariów z ekspertami.

Dodatkowo, przedmiotem aukcji jest również edycja 32 Kolekcjonerskich Serduszek NFT. Można je licytować pod adresem nft.wosp.org.pl/licytuj. Na zdobywców czekają benefity: certyfikat darowizny, udział w evencie VIP, trening z mistrzami Polskiej Ligi E-Sportowej, pakiet grafik oraz prezent niespodzianka. Trzech zwycięzców licytacji, którzy przekażą na rzecz 32. Finału najwyższe kwoty, zostanie gośćmi biznesowego podcastu przedsiębiorczyni Marty Stefańczyk Ciąpały.

Serduszka NFT Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powstają w standardzie ERC-1155 i ERC-721 z wykorzystaniem protokołu Polygon, który jest jedną z najbardziej dostępnych, szybkich oraz ekologicznych sieci blockchain wykorzystujących energooszczędny mechanizm walidacji Proof-of-Stake. Autorzy projektu podkreślają, że aspekt środowiskowy był dla nich szczególnie istotny w całym procesie powstawania Serduszek NFT.

– Po zeszłorocznym, znakomitym debiucie, liczymy na jeszcze lepszy wynik i wierzymy w wyjątkową hojność Polek i Polaków – podkreśla Ewa Myślińska CEO InfluVerum.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Więcej informacji o projekcie na stronie nft.wosp.org.ploraz w social mediach: na Instagramie i LinkedIn.

Opracowanie: Agata Drynko

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Źródło: mat. prasowy

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się