Upoluj bilet na IAB HowTo: Programmatic [KONKURS]

Upoluj bilet na IAB HowTo: Programmatic [KONKURS]

Upoluj bilet na IAB HowTo: Programmatic [KONKURS]

Efektywność napędzania danymi: 17 prezentacji, case studies, raporty – najnowsza wiedza na temat programatycznego zakupu reklamy. Sprawdź, jak zdobyć darmową wejściówkę.

SPRAWDZAM

Związek Harcerstwa Polskiego przypomina o sile małych gestów

nic nie musisz kampania ZHP
Związek Harcerstwa Polskiego w kampanii „Nic nie musisz, ale możesz pomagać” przypomina, że pomoc nie zawsze wymaga wielkich gestów – często zaczyna się od drobnych działań, gotowości i otwartości na drugiego człowieka.
O autorze
0 min czytania 2025-09-02

W spocie kampanii społecznej harcerze i harcerki pokazują, że pomoc można nieść każdego dnia: w małych sprawach, w lokalnej społeczności, w relacjach z innymi. W ten sposób ZHP zwraca uwagę na to, że wartości harcerskie – takie jak odpowiedzialność, służba i braterstwo – są aktualne także poza organizacją.

Za pomysł i realizację kampanii odpowiada agencja Fabryka Marketingu. Spot został zrealizowany przez Mikołaja Matyjaska i Damiana Małża, przy współpracy zespołu agencji: Daniela Przygody, Jagody Borkowskiej i Moniki Bogusz. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Po stronie ZHP za realizację odpowiadali Olga Junkuszew, b. Kierowniczka Wydziału Komunikacji i Promocji i Rzeczniczka Prasowa ZHP, Mikołaj Zawiślak,b. Z-ca Kierowniczki Wydziału Komunikacji i Promocji oraz Julia Czekalska, Współkierowniczka Wydziału Komunikacji i Promocji GK ZHP. 

Szczegóły kampanii i materiały dostępne są na stronie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się