Przyjemność jedzenia z Jogurtem Naturalnym Bakoma

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przyjemność jedzenia z Jogurtem Naturalnym Bakoma

Czy wszystko, co pyszne musi być niezdrowe i tuczące? Jak ograniczyć zbędne kalorie bez konieczności rezygnowania z ulubionych potraw i przekąsek? Dzięki Jogurtowi Naturalnemu Gęstemu jest to możliwe i… jeszcze prostsze! Udowadnia to seria filmików typu „Do it yourself”,

w których jest on  wykorzystany do przygotowania inspirujących potraw. Za pomysł, jego realizację i zakup mediów odpowiada dom mediowy UM we współpracy z Mediabrands Studios i Mediabrands Social.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niestandardowe aktywności w mediach społecznościowych i współpracę z blogerami, opierają się na serii 7 spotów DIY, w których zobaczymy przepisy m.in. na jogurtowe racuszki, tacos z wędzonym awokado, pikantną sałatą coleslaw czy wrapa na liściu sałaty, do których przygotowania wykorzystano Jogurt Naturalny Gęsty. Do współpracy mediowej zostali zaproszeni blogerzy nie tylko kulinarni, ale także zajmujący się tematyką zdrowego stylu życia, podróżniczą czy parentingową. Na ich blogach, oprócz emisji przygotowanych filmików, pokażą się również ich autorskie propozycje przepisów, również w formatach video - z wykorzystaniem jogurtów Bakomy. Dodatkowo, filmiki DIY będą promowane na VOD.

Kampania obejmuje także 30” spoty reklamowe emitowane w TV ogólnopolskiej przy wsparciu kanałów tematycznych, jak również lokowanie produktu, m.in. w telewizjach śniadaniowych, gdzie  w kącikach kuchennych kucharze przygotowywać będą różnorodne, lekkie dania na bazie jogurtu naturalnego Bakoma.

Autorem spotów reklamowych jest Heads Advertising, a za ich produkcję odpowiada Tyrka Studio. 

Planowaniem i zakupem mediów  zajmuje się dom mediowy UM. Za produkcję spotów DIY odpowiada Mediabrands Studios. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij