Result Media z prestiżowym tytułem Partnera Google Premium

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Result Media z prestiżowym tytułem Partnera Google Premium

Warszawska agencja marketingu internetowego -Result Media- znalazła się w elitarnym gronie agencji SEM nagrodzonych przez Google tytułem Partnera Google Premium. Nowy status wyróżnia firmy, które w ramach szerokiego portfolio prowadzonych kampanii reklamowych zapewniają swoim klientom świetne wyniki

Trzy lata temu Google uruchomił swój program Google Partners, dzięki któremu firmy mogą wyszukiwać agencje i specjalistów z branży internetowej. Członkowie tego programu mają okazję uzyskać status Partnera Google, który potwierdza, że agencja posiada aktualną wiedzę na temat najnowszych produktów, a jej klienci są zadowoleni ze współpracy. W czerwcu br. firma wprowadziła nowy tytuł Partnera Google Premium, który mogą uzyskać firmy spełniające wyższe wymagania certyfikacyjne – należy do nich m.in. agencja Result Media. Firmom, którym przyznany został nowy status, Google zapewnia również dodatkowe wsparcie w działaniach. Nowy poziom certyfikacji Google Premier pozwala wyróżnić agencje o bardzo wysokim stopniu specjalizacji, tym samym ułatwia ich znalezienie wymagającym klientom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ta nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, tym cenniejszym, że dotyczy ona jakości pracy naszego zespołu, która przez jedną z największych korporacji na świecie została oceniona wzorowo. Status Google Partner Premium traktujemy, jako awans do absolutnej czołówki agencji SEM w Polsce i na świecie – komentuje Konrad Spoczyński, CEO Result Media.

Status Google Partner Premium to nie jedyne wyróżnienie przyznane Result Media w tym roku. W maju agencja została także laureatem Google Partners „Ready to Rock”. Przedstawiciele firmy odebrali statuetkę w trakcie prestiżowej gali w Berlinie.

Od początku założenia agencji postawiliśmy na bliską współpracę z Google, efekty są bardzo zadowalające. Jesteśmy laureatami pierwszej edycji Programu Rising Start dla najdynamiczniej rozwijających się agencji, wygrywamy nagrody „Ready to Rock”, bierzemy udział w konferencjach organizowanych przez Google – mówi Adrian Radomski, COO Result Media. Kluczowe jest to, że kampanie naszych klientów są stale rozwijane i poprawiane dzięki wysokim kwalifikacjom specjalistów – zdobyliśmy ich 4 na poziomie Premier: sieć wyszukiwania, sieć reklamowa, reklama mobilna, reklama w zakupach Google – oraz bezpośredniej opiece opiekunów i działu support Google – dodaje Radomski.

Result Media działa na rynku od 2009 r. Zespół agencji to specjaliści z branży marketingu on-line, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze internetowych kampanii reklamowych. Spółka skupia ludzi, którzy specjalizują się w SEM/SEO, analityce internetowej, planowaniu mediów, afiliacji i kampaniach sprzedażowych. Weryfikacji Result Media jako Partnera Google ze specjalizacjami i certyfikatami osobowymi można dokonać pod linkiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij