Bluerank z tytułem Premier Google Partner

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bluerank z tytułem Premier Google Partner

Google przyznał agencji Bluerank wyjątkowy status Premier Google Partner. Oznacza to, że Bluerank znajduje się w wąskim gronie 40 agencji marketingu online, które Google uznaje za najlepsze w Polsce.

Google przyznaje ten tytuł doświadczonym agencjom, które mogą się pochwalić ponadprzeciętnymi wynikami realizowanych kampanii i są bardzo zaawansowane w wykorzystaniu wszelkich możliwości udostępnianych przez AdWords dla reklamodawców. Agencja Bluerank została uznana za wiodącą na polskim rynku w następujących specjalizacjach: reklama w sieci wyszukiwania, reklama mobilna, reklama w sieci reklamowej, reklama w Zakupach Google. Tym samym Bluerank znalazł się w ścisłej czołówce pod względem liczby uzyskanych specjalizacji, zyskując drugie miejsce w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Google informował o przyznanych tytułach 30.06.2016 r. w Atenach podczas Google CEE Agency Day 2016. Jednym ze speakerów podczas wydarzenia był CEO Bluerank Maciej Gałecki, który opowiadał o modelowym rozwoju agencji. Google uznaje Bluerank za agencję, która w całym regionie rozwija się we wzorcowy sposób i powinna być przykładem dla wszystkich innych podmiotów.

3 lata temu miałem przyjemność opowiadać o Bluerank podczas Google CEE Agency Day w Czechach. Już wtedy firma bardzo prężnie się rozwijała i była wielokrotnie doceniana przez Google za najwyższą jakość i ponadprzeciętne wyniki prowadzonych kampanii. Cieszę się, że w tym roku mogłem potwierdzić, że firma rozwija się jeszcze szybciej niż rynek usług marketingu w wyszukiwarkach w Polsce – mówi Maciej Gałecki, CEO Bluerank.

Co ten unikalny tytuł oznacza dla naszych klientów? To potwierdzenie jakości świadczonych przez Bluerank usług. Google przykłada ogromną wagę do oceny prowadzonych kampanii. Nadając tytuł Premier Google Partner potwierdza tym samym, że klienci Bluerank pracują z najbardziej wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym, realizującym projekty na najwyższym światowym poziomie.

Status Premium Google Partner jest ważnym krokiem w kierunku identyfikowania wysoko wykwalifikowanych partnerów biznesowych. To także ogromna motywacja dla agencji do nieustannego zdobywania wiedzy i utrzymywania wysokiej jakości oferowanych usług. To również doskonała pomoc dla organizacji, które poszukują renomowanego zespołu projektowego do realizacji działań z zakresu marketingu online. Cieszymy się, że znajdujemy się w gronie wyróżnionych partnerów Google. Jesteśmy zmotywowani, by utrzymać ten status i gotowi na dalszy rozwój i wzrost – mówi Tomasz Sąsiadek, Client Service Director w Bluerank.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij