Bank BPH miksuje kredyty w nowej kampanii reklamowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bank BPH miksuje kredyty w nowej kampanii reklamowej

Wymiksuj się z wielu kredytów i ciesz się „lekkostrawnym” oprocentowaniem – to główne przesłanie nowej kampanii reklamowej kredytu konsolidacyjnego Banku BPH.

W nowej promocji klient, który skonsoliduje w Banku BPH kredyt lub kredyty z innych banków lub SKOK-ów w wysokości co najmniej 5 tys. zł, będzie mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania wynoszącego 3,9 proc. w całym okresie kredytowania (RRSO wynosi 9,23 proc.) . Przenosić i łączyć można kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe, a także zadłużenie na karcie kredytowej i limit w koncie osobistym spoza Banku BPH.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot reklamowy nawiązuje do formuły popularnych w ostatnim czasie programów kulinarnych. Prowadzący opowiada o ciekawych połączeniach, jednocześnie umieszczając w stojącym przed nim mikserze różne składniki, którymi w tym przypadku są przedmioty zakupione na kredyt – np. kanapa, samochód czy telewizor. Na końcu dodaje również kartę kredytową. Zmiksowane rzeczy zmniejszają swoją objętość, ale okazuje się, że dzięki połączeniu wielu kredytów w jeden, możemy uzyskać jedną „lekkostrawną” ratę.

Telewizyjna kampania reklamowa potrwa do trzeciego tygodnia września. Spoty można zobaczyć w TVP, TVN i Polsacie, a także w tematycznych stacjach TVN, Polsatu i TVP oraz na platformach VOD. Równolegle prowadzona jest kampania w Internecie, a w połowie lipca ruszy kampania w stacjach radiowych. Działaniom w mediach towarzyszą materiały reklamowe w placówkach.

Koncepcja komunikacji została opracowana przez agencję Saatchi & Saatchi natomiast za zakup mediów odpowiada dom mediowy SMG Poland oddz. Starlink.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij