Finał World Class Poland 2016 już za nami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Finał World Class Poland 2016 już za nami

19 czerwca 2016 r. w restauracji Villa Foksal w Warszawie odbył się finał 2. edycji World Class Poland – najbardziej prestiżowego konkursu barmańskiego na świecie.

Sponsorem i pomysłodawcą wydarzenia jest firma Diageo, a głównym organizatorem – IMS events. Poza emocjonującą rywalizacją zawodników atrakcją dla gości był także sam piknik koktajlowy, przygotowany w wyjątkowej formie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas finału konkursu World Class Poland 2016 dwunastu barmanów zmierzyło się w dwóch konkurencjach – „Cuisine Meats Coctails” i „Retro Disco Future”. Podczas wieczornej gali ogłoszono wyniki konkursu. Zagraniczni sędziowie wyrazili głęboki podziw dla umiejętności polskich barmanów. Tegoroczny tytuł World Class Poland Bartender of the Year 2016 zdobył Paweł Rodaszyński z warszawskiego baru El Koktel. Zwycięzca będzie reprezentować Polskę na ogólnoświatowych mistrzostwach World Class Competition w Miami, gdzie zawalczy o tytuł najlepszego barmana na świecie. 

Poza konkursem na uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji. Koncepcja kreatywna polegała na zorganizowaniu przestrzeni pikniku w cztery strefy. W strefie Don Julio można było napić się wyśmienitej Margarity i skosztować meksykańskich specjałów z grilla. W Strefie Bulleit przygotowano plenerowe studio tatuażu – każdy mógł spróbować swoich sił w ozdabianiu sztucznej skóry. Goście wydarzenia mieli także szansę wcielić się w rolę barmana i stworzyć własną whisky oraz samodzielnie zmiksować Bloody Mary. 

Wieczór zakończył się elegancką galą z muzyką na żywo. Gościem specjalnym była Tamara Raven, wokalistka jazzowa z Suchumi. 

Z firmą Diageo IMS events współpracuje od 2006 roku. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij