LifeTube z nowym Dyrektorem Sprzedaży i Szefem Działu Management

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LifeTube z nowym Dyrektorem Sprzedaży i Szefem Działu Management

LifeTube ze względu na dynamiczny rozwój i dywersyfikację działań nie przestaje się zmieniać. Po powołaniu Pawła Stano na stanowisko prezesa zarządu awansowano kolejne dwie osoby.

Stanowisko Sales Director objęła Justyna Bajer, a funkcję Head of Management przejęła Aleksandra Szumska, dotychczas Senior Partnership Manager w LifeTube.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Justyna Bajer to ekspertka zarówno w zakresie funkcjonowania rynku reklamowego, jak i zarządzaniu ludźmi. W branży pracuje od 2012 roku. W MSL i Livebrand PR odpowiadała za kontakty z mediami i opracowywała strategie komunikacji dla kluczowych klientów. W LifeTube kierowała dotychczas zespołem managerów twórców zrzeszonych w sieci, następnie odpowiadała za projekty specjalne, m.in. organizację Orange Video Fest by LifeTube - największej imprezy youtube’owej w Polsce. Jako Sales Director będzie rozwijała kompetencje agencyjne LifeTube, odpowiadała za współpracę z kluczowymi partnerami i pozyskiwała klientów strategicznych.  

Obowiązki Head of Management w LifeTube przejęła Aleksandra Szumska, dotychczas Senior Partnership Manager. W ciągu ostatnich dwóch lat koordyowała kampanie największych polskich i globalnych marek, m.in.: Coca-Cola, Nestea, PZU, ING czy Philips. Jako manager współpracowała z kluczowymi partnerami sieci LifeTube, takimi jak: Radek Kotarski (Polimaty), Lisie Piekło, Karol Paciorek, Marcin Stankiewicz, Niekryty Krytyk, SciFun czy Mówiąc Inaczej. Na stanowisku Head of Management Szumska postawiła sobie dwa cele: zgrany i efektywny zespół oraz partnerskie i profesjonalne relacje ze wszystkimi youtuberami w sieci. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij