SalesMedia z wyróżnieniem w European Performance Marketing Awards 2016 – jako jedyna polska marka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SalesMedia z wyróżnieniem w European Performance Marketing Awards 2016 – jako jedyna polska marka

SalesMedia – marka należąca do agencji performance marketingowej Cube Group i dedykowana e-commerce’om – otrzymała wyróżnienie w finale European Performance Marketing Awards (EPMA), pierwszej europejskiej edycji prestiżowego konkursu Performance Marketing Awards.

Ogłoszenie wyników EPMA 2016 odbyło się 4 lipca br. w Amsterdamie w Grand Hotelu Krasnapolsky. Jury – złożone m.in. z ekspertów z Yahoo, Vodafone, RetailMeNot, Criteo i AppNexus – nominowało SalesMedia w kategoriach Best-Managed Affiliate Programme oraz Best in Technology & Telecoms za działania marketingowo-sprzedażowe, w ramach programu partnerskiego dla lidera rynku domen Home.pl. W kategorii Best in Technology & Telecoms zdecydowało o zwycięstwie międzynarodowej sieci afiliacyjnej Affiliate Window oraz wyróżnieniu dodatkowo dwóch spośród pozostałych pięciu nominowanych firm: ex aequo SalesMedia oraz amerykańskiej platformy z kuponami, promocjami cashback i zniżkami RetailMeNot. SalesMedia to jedyna polska marka, nominowana i wyróżniona przez jurorów oceniających konkretne kampanie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jesteśmy dumni z tego, że marka z Polski znalazła się w gronie dwóch mocnych i rozpoznawalnych graczy z Europy w kategorii szczególnie nakierowanej na innowacyjne technologiczne rozwiązania – komentuje wyróżnienie Bartosz Kowalczyk, Managing Director SalesMedia. – Praca nad programem Polecaj.home.pl wykonana wspólnie z niezwykle otwartym zespołem marketerów home.pl przyniosła nam sporo wyzwań, nauki i świetne wyniki sprzedażowe, a docenienie przez jurorów to dodatkowa motywacja do dalszej pracy i poszukiwania wspólnie z klientami nowatorskich i jeszcze efektywniejszych rozwiązań na skalę międzynarodową.

Performance Marketing Awards (wcześniej A4UAwards) to nagrody w branży marketingu efektywnościowego, przyznawane w Wielkiej Brytanii od 10 lat tym firmom, które wyróżniają się pod względem innowacji i osiąganych wyników. W tym roku organizatorzy po raz pierwszy nagradzali firmy działające nie tylko w UK, ale w całej Europie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij