Contented by They.pl rozbudowuje zespół

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Contented by They.pl rozbudowuje zespół

W związku z dynamicznym rozwojem marki content marketingowej wydzielonej z agencji They.pl do zespołu Contented dołączyły cztery nowe osoby.

Copywriterskie prace związane z tworzeniem wpisów blogowych, artykułów sponsorowanych, infografik, ebooków m.in. dla branży wnętrzarskiej, budowlanej, medycznej oraz elektronicznej będzie wspierać Aleksandra Berka. Zaczynała jako redaktor w portalu muzycznym Brand New Anthem, zajmowała się korektą i redakcją tekstu w Kulturze Liberalnej oraz wydawnictwie W.A.B. Pracowała również w agencji PR-owej Garden of Words i digitalowej Fenomem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zarówno tworzeniem treści, jak i kontaktem z mediami w Contented by They.pl będzie się zajmować Katarzyna Szczepaniak. Z wykształcenia polonistka, zawodowo od 4 lat związana z mediami (głównie z internetem). Wcześniej pracowała jako traffic manager w sieci Adretail (Grupa Interia.pl). Współpracowała także z takimi serwisami, jak Xiegarnia.pl i Students.pl.

W organizacji eventów, współpracy z blogerami (np. z branży wnętrzarskiej), analizie mediów oraz tworzeniu strategii content marketingowych swoim doświadczeniem będzie wspierać Damian Kopankiewicz. Zawodowo związany z organizacją i promocją konferencji oraz projektów edukacyjnych. Przez prawie 2 lata zdobywał doświadczenie w Izbie Gospodarki. W MM Conferences S.A. odpowiadał za pozyskiwanie patronatów medialnych, współpracę z partnerami i komunikację w kanałach social media.

Tworzeniem wizerunku marki w internecie, kontaktowaniem się z dziennikarzami (głównie mediów elektronicznych), tworzeniem strategii działań wizerunkowych oraz sprzedażowych zajmie się Monika Pigan. Doświadczenie zdobywała w agencji Business & Culture. Wcześniej pracowała jako dziennikarz Wiadomości Onet.pl. Była też redaktorem nabywającym w dziale literatury pięknej w Społecznym Instytucie Wydawniczym Znak.

Contented by They.pl prowadzi projekty dla m.in. takich marek, jak: AccorHotels, Black Red White, Dekoria oraz Tubądzin.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij