Wysokie noty dla Agencji BE7

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wysokie noty dla Agencji BE7

Satysfakcja Klientów na najwyższym poziomie? Tylko z BE7! Tak wynika z przeprowadzonych na przełomie lutego i marca badań Millward Brown.

Agencja Kreatywna BE7 zanotowała wysokie noty w każdej z ankietowanych kategorii. Szczególnie świetnie wypadła w ocenie zadowolenia Klienta, w której to kategorii zajęła najwyższą pozycję z maksymalnym wynikiem 5,0 - wyprzedzając tym samym 40 innych agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poza ogólnym bardzo pozytywnym odbiorem pracy agencji, klienci BE7 cenią sobie współpracę wskazując na wysoką uczciwość, znajomość kategorii produktowej, rozumienie briefu oraz jakość kreacji, przekładającą się na wysoką skuteczność prowadzonych kampanii. Agencja systematycznie wzbogaca swoją ofertę o kolejne usługi, inwestuje w technologie, digital i zespół.

Do kluczowych klientów BE7 należy CEDC International – właściciel marek, dla których BE7 w ciągu ostatnich 3 lat wdrażała z sukcesem platformy komunikacji „Domówka? Żubrówka!” – dla marki Żubrówka oraz „PlatyNowy Król Smaku” i „#Królowie Życia” dla BOLS Platinum.

Rezultaty pracy BE7 są doceniane przez Klientów czego najlepszym dowodem jest bardzo wysoka średnia ocen we wszystkich kategoriach przeprowadzonego badania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij