Udany launch nowego Tiguana

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Udany launch nowego Tiguana

W maju br. został wprowadzony do salonów sprzedaży nowy Tiguan - długo wyczekiwany model Volkswagena. Pojawieniu się nowego Tiguana towarzyszyły liczne działania komunikacyjne pod hasłem „Doskonałość to dopiero początek”.

Długo wyczekiwana - nowa generacja Tiguana oczarowała odbiorców stylistyką, dostępnością jednostek napędowych i przede wszystkim nowatorskimi rozwiązaniami. Nowego Tiguana wyposażono w najbardziej innowacyjne systemy Volkswagena. Premiera modelu była największym wydarzeniem tego roku, zarówno dla samej marki, jak i wszystkich fanów SUV-ów w całej Polsce. Ten model - jak informuje importer - jeszcze przed oficjalną premierą zamówiono w 1000 egzemplarzach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Premiera nowego Tiguana wsparta została kampanią w dominujących stacjach telewizyjnych, radiowych oraz kanałach digitalowych. Wiele uwagi poświęcono optymalizacji i sprecyzowaniu przekazu pod odpowiednie grupy docelowe. Volkswagen zainwestował również w niestandardowe działania. 

Spójna historia, która angażuje odbiorcę na wiele sposobów m.in. za pomocą nowoczesnych nośników i rozwiązań mediowych sprawiła, że Tiguan stał się partnerem bloggerów na offroadowych szlakach i kompanem każdego odbiorcy. 

Działania komunikacyjne prowadzone będą z różną intensywnością do końca bieżącego roku.

Strategię komunikacji oraz działania w kanałach ATL/BTL przygotowała agencja Hand Made. Kampanie digitalowe realizuje K2. Media na potrzeby kampanii zaplanował Mediacom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij