INNER TEQUILA SCANNER rusza nowa aktywacja marki Desperados

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
INNER TEQUILA SCANNER rusza nowa aktywacja marki Desperados

Desperados rozpoczyna aktywację Inner Tequila Scanner, w której zachęca młodych Polaków do wyzwolenia potencjału, jaki mają w sobie i oddaje głos ich wewnętrznej energii. Aktywacji towarzyszą działania digital i silna kampania w social mediach.

Desperados wierzy, że w każdym drzemie wyjątkowy potencjał, który uwolniony zmienia zwykłe sytuacje w niezwykłe zdarzenia. Marka, która swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu piwa i smaku tequili, nazywa to zjawisko Inner Tequila. W nowej aktywacji Desperados wzywa młodych ludzi, by nie stali w miejscu, nie ograniczali się. By podnosili poziom swojej Inner Tequili, uwolnili pokłady kreatywności i zmieniali świat. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sprawdź poziom Inner Tequili i leć na imprezę bez grawitacji

Inner Tequila Scanner to aplikacja on-line, która bada poziom Inner Tequili na podstawie aktywności użytkownika w social mediach. Algorytm wskazuje, co go pozytywnie wyróżnia na tle innych, które jego treści mają najwięcej Inner Tequili i jak zwiększyć jej poziom. Logując się ponownie w aplikacji na stronie https://scanner-pl.desperados.com  będzie mógł sprawdzić swoje postępy.

Ci, którzy wykażą największy przyrost Inner Tequili, mogą wygrać niepowtarzalną nagrodę: udział w pierwszym na świecie festiwalu bez grawitacji - Desperados Bass Drop w Las Vegas. W wydarzeniu wezmą udział 4 osoby z Polski, które wykażą się największym wzrostem Inner Tequili. Zwycięzcy udadzą się do Las Vegas, by tam odbyć specjalny lot i przy dźwiękach najlepszej klubowej muzyki, rozkręcić imprezę w stanie nieważkości. 

Desperados wyzwala Inner Tequilę

Desperados zainspirował już setki ludzi na świecie do wyzwolenia ich Inner Tequili. Na kanale YouTube marki można zobaczyć film o wyjątkowej imprezie zagranej przez eksperymentalnego muzyka Dario, który zwykłe przedmioty zmienił w elektroniczne instrumenty. Teraz czas na młodych twórczych Polaków. Desperados zachęca, by każdy z nich uwolnił swoją Inner Tequilę i odkrywał nowe pokłady możliwości! 

Aktywację Inner Tequila Scanner wspiera silna kampania digital oraz działania w kanałach social media. Konkurs rozpoczyna się dziś, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi 16 sierpnia. 

Za działania digital i social media marki Desperados odpowiada agencja K2. Komunikacja PR – agencja Roots PR. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Mediavest. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij