Communiction Unlimited uwalnia potencjał marki Suzuki w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Communiction Unlimited uwalnia potencjał marki Suzuki w Polsce

Stworzona przez Communication Unlimited kampania „Dzikość w sercu, bezpieczeństwo na drodze”, była przełomowym momentem dla marki Suzuki w Polsce. W porównaniu z rokiem 2013 rozpoznawalność marki wzrosła aż o 85%. Stało się to możliwe poprzez spójną i kompleksową komunikacje marketingową...

...we wszystkich kanałach: od telewizji, przez digital, media społecznościowe, wydarzenia specjalne, aż po prasę i outdoor. Dzięki skutecznej kampanii 360, uznana japońska marka zanotowała w 2015 roku wzrost sprzedaży rzędu 14%. Skutecznie nakreślona strategia oraz jej konsekwentna realizacja przełożyła się także na długofalowe wzrosty sprzedaży oraz wciąż rosnące zainteresowanie marką. Od początku 2016 roku wyniki sprzedaży uplasowały markę w pierwszej trójce japońskich producentów na polskim rynku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Samochody Suzuki od dawna cieszyły się dobrą opinią trwałych i niezawodnych” – mówi Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited – „Teraz marka Suzuki stała się także atrakcyjna w oczach ludzi, których pasją jest odkrywanie tego co nowe i niedostępne. Żyją bezkompromisowo i po swojemu. Potrzebują i doceniają marki, które są w stanie dotrzymać im kroku.”

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij