Virgin Mobile: rejestracja kart bez wychodzenia z domu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Virgin Mobile: rejestracja kart bez wychodzenia z domu

Virgin Mobile, największy wirtualny operator w Polsce, uruchamia wygodną rejestrację kart pre-paid i przygotował coś specjalnego. Każdy klient, który zarejestruje kartę, otrzyma zwrot 50% opłat za pakiet #WSZYSTKO przez dwa miesiące.

- 25 lipca, zgodnie z wymogiem ustawowym, rozpoczynamy rejestrację kart pre-paid. Jest to wyzwanie dla nas i dla całej branży telekomunikacyjnej. Bardzo zależy nam, aby dla naszych klientów proces rejestracji był prosty i wygodny – dlatego u nas to klient sam decyduje, czy chce odwiedzić jeden z punktów partnerskich i zarejestrować numer osobiście czy woli potwierdzić swoje dane nie wychodząc z domu, z pomocą bezpłatnego kuriera, którego do niego wyślemy – mówi Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile. – Dla wszystkich, którzy zdecydują się zarejestrować numer, przewidzieliśmy atrakcyjne bonusy – dodaje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tym razem Virgin Mobile rozpieszcza klientów rejestrujących karty bonusem, dzięki któremu abonenci otrzymają zwrot 50% opłat za aktywację lub odnowienie dwóch Pakietów #WSZYSTKO: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER.

Rejestracja kart Virgin Mobile jest bardzo prosta. Można ją przeprowadzić w punktach stacjonarnych Telakces, punktach partnerskich GSM oraz w sieci handlowej RUCH. Kartę zarejestrować można również wypełniając formularz online. Po wysłaniu formularza konieczne jest jeszcze potwierdzenie tożsamości: poprzez zamówienie bezpłatnego kuriera lub udając się do jednego z punktów partnerskich, których adresy dostępne są na stronie Virgin Mobile.

Więcej szczegółów na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij