Kolejna edycja Projektu Packshot zakończona!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolejna edycja Projektu Packshot zakończona!

ANSWEAR.com co roku organizuje konkurs skierowany do scenografów i stylistów przestrzeni. Ta nowa specjalizacja, niezwykle popularna zagranicą, powoli, ale z rozmachem wdziera się do fotografii mody w Polsce.

Każda kolejna edycja konkursu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku, spośród prawie 500 zgłoszeń, jury w składzie m.in.: Michał Kuś (Glamour), Agnieszka Wacław (Ray-Ban) i Marcin Kulak (ANSWEAR.com) wybrało 15 najbardziej utalentowanych osób, które w wielkim finale walczyły o główną nagrodę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Finaliści otrzymali zestaw 3 modeli okularów marki Ray-Ban: Clubround, Aviator i New Wayfarer, a ich zadaniem było stworzenie kreatywnych kompozycji produktowych z okularami w roli głównej. Kreatywność, pomysłowość i profesjonalizm nadesłanych prac przeszły najśmielsze oczekiwania jurorów. “Zależy nam na poszerzaniu horyzontów, inspirowaniu do zabawy modą, ale przede wszystkim na podnoszeniu standardów. ANSWEAR to bardzo dynamiczna marka, która czerpie z nowości w każdym obszarze, w jakim działa, od logistyki po wyraz artystyczny zawarty w komunikacji marki.” – mówi Marcin Kulak – Head of Stylists w ANSWEAR.com.

W konkursie zwyciężył Damian Szews - grafik i fotograf, którego koncepcja opierała się na wykorzystaniu w scenografii wyłącznie papieru i zaprezentowaniu zaskakujących możliwości, jakie daje ten materiał. Drugie miejsce zajął Robert Łosyk, artysta o nietuzinkowym podejściu do koncepcji, którego każda praca jest obrazem zapadającym głęboko w pamięć, a trzecie Paulina Kołaczek. ANSWEAR.com stale wspiera i inspiruje ludzi, dla których moda stała się pasją i sposobem na życie. Dlatego w przyszłym roku znów rozpocznie poszukiwanie młodych talentów i nowych sposobów prezentacji mody. Wszystkie tegoroczne prace konkursowe znajdują się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij