Nowy format Expanded Text Ads w kampanii Opla

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy format Expanded Text Ads w kampanii Opla

Dom mediowy Carat Polska wraz z iProspect jako pierwsi dla branży automotive wykorzystują nowe formaty reklamowe Expanded Text Ads w kampanii „Przejdź z Corsą na Ty.

Nowe formaty reklamowe Expanded Text Ads pozwalają rozbudować linki tekstowe o większą liczbę znaków. Sumarycznie w nowym formacie pojawić się może aż 140 znaków: nagłówek reklamy – 2x 30 znaków, tekst reklamowy – 80 znaków. Zwiększenie ilości tekstu pozwala na rozbudowywanie komunikatów reklamowych, dzięki czemu lepiej można dopasowywać je do odbiorców. Większa liczba znaków pozwala na zawarcie większej ilości informacji i dopasowanie kontekstu reklamy do wyszukiwanych haseł. Poza walorami wizerunkowymi oraz możliwością rozbudowy przekazu reklamowego, nowe formaty w pierwszych tygodniach trwania kampanii uzyskały znaczący wzrost współczynnika klikalności (CTR), wyższą średnią pozycję w wyszukiwarce przy jednoczesnym spadku stawek za kliknięcie (CPC).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowe formaty reklamowe są elementem najnowszej kampanii reklamowej pt „Przejdź z Corsą Na Ty”. Kampania została przygotowana i jest realizowana przez dom mediowy Carat oraz iProspect. Działania reklamowe obejmują kampanię spotową w radiu oraz działania w internecie m.in. różne formaty display oraz kontekstową kampanię wideo w TVN Player oraz VOD TVP oraz YouTube.

Grupa Dentsu Aegis Network jako jedna z nielicznych w Polsce uzyskała możliwość wdrożenia i przetestowania nowego formatu reklamowego. Jest to efekt globalnej współpracy grupy z Google.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij