Kampania marketingowa firmy Profbud - Jacek Poremba realizuje sesję zdjęciową Fortu Bema

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania marketingowa firmy Profbud - Jacek Poremba realizuje sesję zdjęciową Fortu Bema

Warszawski deweloper - firma Profbud - prowadzi kampanię marketingową swojej nowej inwestycji, Osiedla Awangarda. Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada Studio THIS is Creative. Istotną rolę odgrywa w kampanii sesja zdjęciowa Fortu Bema, zrealizowana przez Jacka Porembę...

...znanego polskiego fotografa, specjalizującego się w obszarach mody, portretu i fotografii reklamowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Osiedle Awangarda powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Fortu Bema, dlatego główną osią kampanii promocyjnej jest podkreślanie walorów tej lokalizacji. Fort Bema to największy w Warszawie zagospodarowany teren zielony, miejsce idealne zarówno do weekendowego odpoczynku, organizacji pikniku, jak i podejmowania różnych aktywności sportowych: joggingu, jazdy na rowerze, itp. Zdjęcia Jacka Poremby mają za zadanie komunikować wyjątkowość tego miejsca. Zostaną wykorzystane w katalogach i specjalnych albumach promocyjnych Osiedla Awangarda. Więcej informacji na temat inwestycji dostępnych jest pod linkiem.

Studio THIS is Creative odpowiada za kompleksową strategię komunikacji i realizację kampanii wizerunkowej prestiżowego Osiedla Awangarda. Dział designu THIS opracował w kontekście kampanii m.in. katalog wizerunkowy oraz pełną oprawę procesu sprzedaży, a także unikalną grę piknikową "Awangarda", rozdawaną wybranym klientom. Ponadto THIS odpowiada za design przestrzeni wspólnych i placu zabaw na osiedlu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij