Mazur i Mecenas dopingują polskich olimpijczyków

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mazur i Mecenas dopingują polskich olimpijczyków

To wyjątkowo pracowite lato dla Mazura i Mecenasa – bohaterów marki Tyskie. Panowie, z powodzeniem, wznosili już toasty za sukces biało-czerwonych. Wsparcie najlepszych kibiców w historii dało nam ćwierć finał. Tym razem Mazur i Mecenas kibicować będą polskim olimpijczykom i wznosić za nich...

...toasty najlepszym piwem w naszej historii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kolejna odsłona czterech spotów to kontynuacja kampanii „Tyskie – najlepsze w naszej historii”. Tym razem, na czas Igrzysk, Oberlejtnant Von Steina wstrzymuje swój pościg. Mazur i Mecenas, korzystając z chwili wytchnienia, zatrzymują się w karczmie, gdzie wraz ze swoją liczną kompanią kibicują i wspierają naszych. W finałowej scenie wznoszą toast - Panowie, za polskich olimpijczyków! Niech lecą biało-czerwoni a wracają złoci. Za zwycięstwo!

Telewizyjna premiera zaplanowana jest na 1 sierpnia. Łącznie widzowie będą mogli zobaczyć cztery spoty w których Mazur i Mecenas wznoszą toasty za: polskich olimpijczyków, piłkarzy ręcznych, siatkarzy oraz lekkoatletów. Działania promocyjne obejmują także kontynuację limitowanej serii opakowań z toastami oraz szeroką promocję w punktach sprzedaży. Na sklepowych półkach już można znaleźć dedykowane Igrzyskom Olimpijskim opakowania. „Za olimpijski ogień!”, „Za złoto dla zuchwałych”, „Za rzuty bez wyrzutów!”, „Za medale… I oby tak dalej!” - to tylko niektóre z propozycji zagrzewających do walki haseł. Opakowania zachowały biało-czerwony kolor, wizerunek Mazura i Mecenasa oraz hasło „Najlepsi kibice w historii, dla biało czerwonych, przy Tyskim. Najlepszym w naszej historii”. Limitowana edycja piwa Tyskie dostępna jest w puszkach oraz wielopackach. Kampania obejmuje także materiały OOH oraz działania w digitalu.

Kompania Tyskiego wznosi toast za naszych i prezentuje się w następującym składzie: agencja Bardzo oraz duetu KONQUBINAT – odpowiedzialni za kolejne spoty. Produkcja - studio Tank Production, udźwiękowienie studio JUICE, postprodukcja - Studio Platige. Agencja Saatchi&Saatchi odpowiedzialna za działania w digitalu, zakup mediów po stronie domu mediowego Zenith Optimedia, a działania PR po stronie agencji Q&A Communications. Toasty na opakowaniach powstały przy współpracy agencji: IQ Marketing, Bardzo i Delikatessen. Agencja IQ Marketing zadbała także o oprawę BTL w punktach sprzedaży.

Spoty można obejrzeć pod linkiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij