Miło Cię Widzieć – rusza kampania RWE, przedstawiająca nową markę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Miło Cię Widzieć – rusza kampania RWE, przedstawiająca nową markę

RWE rozpoczyna kampanię Miło Cię Widzieć. Firma pragnie podzielić się dobrą energią z Warszawiakami oraz zachęcić ich do wspólnego celebrowania wyjątkowych wydarzeń, które wspiera przez całe lato. Dlatego hasłem w centrum stolicy zachęca wszystkich, aby w wielkomiejskim gwarze choć na chwilę...

...zatrzymać się i powiedzieć bliskiej osobie lub nieznajomemu napotkanemu na ulicy „Miło Cię widzieć”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z pozytywną energią neonu do centrum

Miło Cię widzieć to hasło, które towarzyszy firmie od kilku lat. RWE, wspólnie z Muzeum Neonów, w 2014 było inicjatorem konkursu na nowy neon w Warszawie. Projekt neonu Mariusza Lewczyka z hasłem „Miło Cię widzieć” został wybrany przez mieszkańców Warszawy, a następnie wyprodukowany i zainstalowany przez RWE na Moście Gdańskim. Od tego momentu zyskał sobie sympatię Warszawiaków i wpisał się na stałe w DNA firmy RWE.

„Hasło Miło Cię widzieć stało się wyrazem naszego podejścia do Klientów, sympatii do Warszawy. Zdecydowaliśmy, że stanie się również hasłem kampanii, promującej naszą nową markę.” – mówi Janusz Moroz, członek zarządu RWE ds. Handlu. „Wierzymy, że energia to coś więcej. To ona napędza nas przecież do działania. Dlatego pragniemy podzielić się nią z mieszkańcami Warszawy, stworzyć platformę przepływu dobrej energii, zarazić mieszkańców stolicy entuzjazmem i pokazać, co nas łączy, co wywołuje uśmiech na twarzy, jak dobrze jest być blisko. Chcemy tworzyć okazje do spotkań, do bycia razem. Chcemy zachęcić Warszawiaków do mówienia sobie częściej ‘Miło Cię widzieć’. Wierzymy, że dobrą energią zarazimy wszystkich”.- dodaje Janusz Moroz.

Wiele innych atrakcji

Pierwszym działaniem w ramach kampanii będzie symboliczne przeniesienie neonu Miło Cię widzieć z Mostu Gdańskiego do centrum Warszawy. Wydarzy się to dzięki zamieszczeniu wielkoformatowego transparentu w centrum miasta, na którym RWE hasłem Miło Cię widzieć będzie witać mieszkańców Warszawy.

To nie jedyne działanie, które firma planuje w ramach kampanii w mieście. Cykl letnich imprez pod hasłem Miło Cię Widzieć wpisał się już w harmonogram działań miejskich. Na Placu Zabaw nad Wisłą, na Placu Defilad i w Rejsie, czyli w tych miejscach, których RWE (a od września innogy) jest oficjalnym partnerem, od początku lipca odbywa się dziesiątki imprez dla Warszawiaków.

RWE planuje dodatkowo cykl aktywności, które będą pokazywać dobrą energie w mieście. O szczegółach działań i niespodziankach czekających na Warszawiaków, firma będzie informować na swoim fan page’u RWELab na Facebook’ u. Ma się on stać centralą przesyłową dobrej energii i epicentrum pozytywnych inicjatyw dla Warszawiaków.

Jesienna kampania reklamowa dedykowana nowej marce, której hasłem przewodnim będzie Miło Cię widzieć, obejmie prasę, nośniki outdoorowe oraz Internet.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij