Tymbark wjechał na Snapchat autobusem!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tymbark wjechał na Snapchat autobusem!

Wolicie spotkanie, na którym popijacie Tymbark czy spotkanie… z Tymbarkiem? W te wakacje można te dwie opcje połączyć! Tymbark Tour to wyjątkowy cykl wizyt mobilnego Studia Tymbark w polskich miastach –

trójka YouTuberów ruszyła w trasę zielonym autobusem, by spotkać się z fanami i wielbicielami owocowego orzeźwienia od Tymbarku. Wraz z uruchomieniem silnika wesołego autobusu ekipy Tymbarku, wystartował też oficjalny profil marki na Snapchacie!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie zdziwcie się, jeśli w najbliższym czasie na polskich drogach miniecie wielki, zielony autobus do złudzenia przypominający sad na kółkach. W miniony weekend w trasę ruszył bowiem Tymbarkowy bus, który już odwiedza kolejne miasta. Jeśli go spotkaliście, najpewniej niedługo zatrzyma się także u Was! Autobus parkuje w kolejnych miejscach, w których odbywają się spotkania z YouTuberami doskonale znanymi ze Studia Tymbark – Jasiem Dąbrowskim, SKKF’em i Zuzią. 

Mobilne Studio Tymbark, czyli nasz wesoły autobus, w ramach Tymbark Tour odwiedza poszczególne miasta na zaproszenie widzów Tymbarkowego kanału na YouTube. Podczas spotkań będą nagrywane kolejne odcinki Studia Tymbark, w których będą mieli okazję wystąpić wybrani fani. Każdy, kto przyjdzie na spotkanie z ekipą Studia Tymbark, może skorzystać z wielu atrakcji, które towarzyszą eventom. Można stworzyć własnego gifa w specjalnej budce, zagrać w tymbarkowego twistera, zrobić sobie zdjęcie na tle miasta znanego z najnowszego spotu Owoców Świata i świetnie się bawić podczas próby opuszczenia escape room’u zaaranżowanego w autobusie. Na pamiątkę można dodatkowo zgarnąć unikalne tymbarkowe gadżety. 

W sobotę odbyło się pierwsze spotkanie w Warszawie, tuż pod Pałacem Kultury i Nauki, a w poniedziałek Studio Tymbark zawitało do Łodzi. Do końca wakacji planowane są kolejne spotkania – o wszystkich dowiecie się śledząc nowy profil marki na Snapchacie – TymbarkPolska. Zapowiedzi i relacje z kolejnych miast na żywo prowadzą oczywiście prowadzący Studio Tymbark. Sprawdźcie, co słychać na tymbarkowym Snapchacie i bądźcie na bieżąco! 

O kolejnych lokalizacjach spotkań z YouTuberami Studia Tymbark można się dowiedzieć śledząc markę w mediach społecznościowych – zachęcamy do obserwowania na bieżąco naszych profili! 

Tymbark jest tutaj: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube,  
Snapchat: TymbarkPolska  
Start akcji: 30.07.2016 r. 
Agencja odpowiedzialna za akcję: Agencja Eventowa Mea Group, Talent Media
Agencja odpowiedzialna za social media marki Tymbark: TBWA

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij