UNIQUE ONE dla Totalizatora Sportowego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE dla Totalizatora Sportowego

4 lipca ruszyła 8. edycja loterii Totalizatora Sportowego pod hasłem „Jest lato, jest LOTERIADA.”. Organizację loterii powierzono agencji UNIQUE ONE, która z powodzeniem organizuje ją już po raz siódmy.

Akcja rozpoczęła się 4 lipca i potrwa do 31 sierpnia br. Agencja UNIQUE ONE, działająca na zlecenie Totalizatora Sportowego Sp. z o.o., odpowiada za organizację i kompleksową obsługę loterii, a także przygotowanie strony www.loteriada.pl w wersji stacjonarnej i mobilnej oraz obsługę infolinii loterii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Warunkiem wzięcia udziału w LOTERIADZIE, która w tym roku ma charakter instant–win jest dokonanie zakupu gry lub loterii z portfela Totalizatora Sportowego: Lotto, Plus, Mini Lotto, Multi Multi, Multi Multi Plus, Keno, Kaskada, Zdrapki, Ekstra Pensja, Super Szansa. Następnie uczestnik po odbiorze kuponu Loteriady może od razu sprawdzić w kolekturze lub na stronie www.loteriada.pl, czy wygrał. Jeśli Uczestnik odnalazł swój kod, musi skontaktować się z infolinią loterii pod nr (22) 549 30 00. Ma na to czas do 5 września 2016 r. Uczestnik musi pamiętać o zachowaniu kuponu Loteriady.

W LOTERIADZIE do wygrania jest łącznie 285 nagród, w tym: 120 tabletów (Lenovo Tab 3), 60 smartfonów (Lenovo Moto X), 47 smartwatchów (Lenovo Moto 360), 40 notebooków (Lenovo IdeaPad) i aż 18 samochodów Mercedes-Benz Klasa A.

Loteria ma charakter ogólnopolski i wspierana jest kampanią reklamową w mediach tradycyjnych i cyfrowych. Przygotowano m.in. spot telewizyjny oraz radiowy, materiały BTL oraz działania on-line (display i www).

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij