OS3 przejmuje całościową obsługę Grupy TVN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OS3 przejmuje całościową obsługę Grupy TVN

OS3 wygrała przetarg na kompleksową obsługę marek, usług i podmiotów wchodzących w skład Grupy TVN. Agencja będzie odpowiedzialna za opracowanie kreacji w ramach działań digitalowych, a także ATL i BTL.

Przetarg zorganizowany przez Grupę TVN miał na celu wyłonienie partnera, który przejmie pełną obsługę kreatywno-strategiczną stacji telewizyjnych ( w tym kanałów tematycznych).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach współpracy OS3 odpowiedzialne jest tworzenie oraz realizację konceptów kreatywnych kreacji reklamowych dedykowanych środowisku internetowemu, radio oraz nośnikom ATL i BTL, w tym: projektów graficznych, pisania skryptów i haseł, opracowywanie plików emisyjnych, kampanie digitalowe, realizację spotów radiowych, a także koncept i kreację na citylighty, siatki wielkoformatowe i billboardy.

- To jeden z najważniejszych przetargów OS3 w ostatnim czasie. Praca dla lidera w branży mediów komercyjnych to pasjonujące doświadczenie – trudne i wymagające, ale też ogromna szansa dla agencji na rozwój w ciekawym segmencie komunikacji marketingowej. Decyzja Klienta to także kolejny przykład potwierdzający słuszność obranej przez OS3 i OS3 Group S.A. ścieżki rozwoju biznesu. Partner, kumulujący pod jednym dachem komplementarną i wielopoziomową usługę na najwyższym poziomie, to chętnie wybierany przez marketerów rodzaj współpracy, bo dający pewność pełnej kontroli oraz spójności przekazów w każdym z kanałów – powiedział Marcin Maj, CEO agencji OS3 i OS3 Group S.A.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij