Plush i Suchar Codzienny przejmują salon Plusa i rozdają bonusy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Plush i Suchar Codzienny przejmują salon Plusa i rozdają bonusy

Plush rozdaje bonus za rejestrację numeru, dzięki któremu klienci Plush na kartę mogą otrzymać 50 GB internetu i 500 zł na rozmowy i smsy.

W najnowszej kampanii, Plush wraz z twórcami kanału Suchar Codzienny przejmują salon Plusa i rejestrują numery na kartę rozdając bonusy: 50 GB internetu i 500zł na rozmowy i smsy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wszystkie ich działania można śledzić na snapchatowym kanale @sucharcodzienny, a także na profilach Plusha oraz Suchara Codziennego na Instagramie oraz Facebooku. Dodatkowo w nowym formacie Instagram Stories będzie można zobaczyć kulisy kręcenia snapów oraz wiele zabawnych sytuacji z planu. W kampanii w charakterystyczny dla siebie sposób Plush wraz z Sucharem Codziennym zachęcają do obowiązkowej rejestracji numerów na kartę.

Z bonusów mogą skorzystać wszyscy klienci Plush - nie ma znaczenia kiedy karta została zarejestrowana. W przypadku niezarejestrowanego numeru, aby otrzymać bonus Plush na kartę, należy zarejestrować posiadaną kartę SIM. W dalszym kroku należy wysłać darmowego SMSa o treści RWK na numer 80110.

Numer można zarejestrować w każdym salonie sieci Plus oraz w jednym z 1800 kiosków Ruchu, a także w sklepach sieci Neonet na terenie całego kraju - trzeba zabrać ze sobą kartę SIM oraz dokument tożsamości. Ponadto klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus lub zarejestrowany numer "na kartę", mogą od 1 sierpnia br. zarejestrować swojego prepaida za pomocą bezpłatnego SMS-a na numer 80106. Więcej informacji na temat rejestracji numerów prepaid znajduje się na stronie.

Za koncepcję kreatywną aktywacji oraz komunikację w social mediach odpowiada Vizeum Polska wraz z twórcami kanału Suchar Codzienny.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij