OS3 realizuje działania PR dla bdsklep.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OS3 realizuje działania PR dla bdsklep.pl

OS3 rozpoczyna pracę dla bdsklep.pl. Agencja odpowiedzialna jest za przeprowadzenie działań PR-owych w zakresie komunikacji korporacyjnej, media relacji oraz komunikacji wewnętrznej. Współpraca rozpoczęła się z początkiem sierpnia br. i jest wynikiem przeglądu ofert.

bdsklep.pl to internetowy pasaż handlowy, oferujący klientom ponad 140 000 produktów, a wśród nich asortyment w kategorii spożywczej, dziecko, kosmetyki, zwierzęta domowe, wino oraz kultura. Istniejąca od 2006 platforma jest obecnie liderem polskiego rynku w zakresie e-groceries w modelu pure player (nie posiadający sklepów stacjonarnych). To także jeden z nielicznym e-marketów, który dostarcza zamówienia na terenie całego kraju, dając Polakom szansę na zakup markowych produktów bez względu na miejsce zamieszkania. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach podpisanej umowy OS3 będzie odpowiedzialne za prowadzenie komunikacji korporacyjnej dedykowanej rynkowi, w tym partnerom biznesowym, a także za media relacje i komunikację wewnętrzną. 

- Jesteśmy w trakcie istotnych przemian, które będą miały znaczący wpływ na dalszy rozwój i kształt naszego biznesu. Uznaliśmy, że w tak ważnym dla bdsklep.pl momencie profesjonalne wsparcie komunikacyjne jest niezbędnym elementem, pozwalającym kształtować odpowiedni wizerunek marki oraz podjętych przez nas działań, zarówno w otoczeniu zewnętrznym jak i wewnętrznym. Plan komunikacji, który przedstawiło nam OS3 w pełni odpowiadał naszym bieżącym potrzebom – argumentuje wybór Jacek Palec, CEO bdsklep.pl.

Za przygotowanie oferty oraz obsługę PR bdsklep.pl odpowiedzialna jest Marta Kindeusz – PR Manager OS3 Group S.A.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij