GP Batteries nowym klientem agencji Buzz.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GP Batteries nowym klientem agencji Buzz.

Agencja Buzz. właściciel platformy Rekomenduj.to, zyskała nowego klienta, firmę GP Batteries. Klient został pozyskany w wyniku działań new biznesowych. 9 sierpnia ruszyła już prowadzona przez agencją kampania rekomendacji dla marki GP Batteries.

Celem kampanii jest budowa świadomości wokół produktu – akumulatorów oraz ładowarek USB GP. Do akcji zaproszono konsumentów społeczności Rekomenduj.to w wieku 16-50 lat, którzy na co dzień korzystają z baterii. W projekcie wybranych zostało 300 Ambasadorów, którzy otrzymali paczki z produktami dla siebie oraz swoich znajomych. Ich zadaniem będzie podzielenie się swoim doświadczeniem z jak największą liczbą znajomych, zarówno offline, jak i online. Rekomenduj.to będzie inspirować, angażować konsumentów w działania w social mediach, budując w ten sposób buzz. wokół samego produktu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach projektu została uruchomiona witryna pod adresem www.naladujsienadluzej.pl. Jej użytkownicy mogą korzystać ze specjalnie przygotowanego quizu, by odkryć swoją wewnętrzną energię.  

GP Battery to jeden z najważniejszych światowych dostawców baterii i akumulatorów. Dostarcza szeroką gamę baterii i akumulatorów producentom sprzętu oryginalnego, wiodącym firmom bateryjnym, jak również na rynki detaliczne pod własną marką GP Batteries. W ofercie GP Battery Polska znajdują się m.in. baterie alkaliczne Super i Ultra, akumulatory ReCyko+ i ładowarki, ładowarki ścienne i samochodowe, kable oraz powerbanki.

buzz. jest agencją wyspecjalizowaną w budowaniu zintegrowanej komunikacji marketingowej. Agencja jest właścicielem platformy Rekomenduj.to skupiającej usługi marketingu rekomendacji oraz badań rynku. Wśród największych klientów buzz. znajdują się m.in: BaByliss Polska, STORCK, Pernod  Ricard, Wyborowa S.A, Nestlé, Winiary, Adamed Consumer Healthcare. Agencja istnieje od 2008 roku. Dodatkowe informacje: www.buzzmedia.pl.

Rekomenduj.to jest usługą i platformą działań marketingu rekomendacji, która pozwala na realizację kampanii z liderami opinii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij