KERRIS partnerem Leadership Academy for Poland

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KERRIS partnerem Leadership Academy for Poland

Agencja interaktywna KERRIS dołączyła do grona partnerów otwartej w czerwcu Leadership Academy for Poland, jednego z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa.

To pierwsze przedsięwzięcie tego typu w Polsce, realizowane z udziałem globalnego biznesu i profesorów Uniwersytetu Harvarda.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem Leadership Academy for Poland jest rozwój potencjału wybitnych Polaków i stworzenie w Polsce uczelni światowej klasy. Twórcą placówki jest prof. Cezary Wójcik, wykładający na najlepszych światowych uniwersytetach. Na liście prelegentów akademii znaleźli się m.in Ronald Heifetz i Dean Williams, profesorowie Uniwersytetu Harvarda oraz dr John Scherer, międzynarodowej klasy autorytet w zakresie rozwoju osobistego i według Stephena Coveya jeden ze 100 najważniejszych światowych innowatorów w dziedzinie przywództwa.

W ramach projektu udzielonych zostanie 40 „fellowships” (wsparć udziału) dla wybitnych Polaków mieszkających w naszym kraju i poza Polską, działających w sektorze biznesu, organizacji non-profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie oraz w segmencie start-upów. Całość szkoleń będzie natomiast oparta na unikalnej metodzie - Leadership 4D-Experience. Zakłada ona rozwijanie kompetencji przywódczych w trzech zakresach: ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów), systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia) oraz samodoskonalącym (źródła motywacji i stosunku do siebie, ludzi i świata).  

Wśród partnerów akademii, obok agencji interaktywnej KERRIS, wspierającej ją w zakresie digital marketingu, znalazły się m.in. międzynarodowa firma doradcza Deloitte, Orange oraz Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki. W rekrutację zaangażowane zostały prestiżowe organizacje z kraju i z zagranicy, m.in. Harvard Polish Society, Komisja Fulbrighta, MIT Forum Enterpirse, Google Campus Warsaw. 

- Głęboko wierzymy, że szeroko pojęta edukacja jest kluczem do rozwoju naszego kraju, pozwala zwiększać przewagi konkurencyjne polskich firm i kształtuje odpowiedzialne społeczeństwo. Jednocześnie widzimy, że polski system kształcenia nie nadąża za postępem, a polskie uczelnie radzą sobie coraz gorzej w światowych rankingach. Staramy się angażować w projekty edukacyjne, które zmieniają ten stan rzeczy. Pierwszą inicjatywą KERRIS w tym obszarze był otwarty w listopadzie nowoczesny portal poświęcony rozwojowi, oraz styku edukacji z technologią. Kolejnym krokiem jest dołączenie do absolutnie wyjątkowej inicjatywy, jaką jest program Leadership Academy for Poland, oferujący jakość niedostępną do tej pory na polskim rynku. Bardzo cieszymy się z możliwości uczestnictwa w tak wartościowym projekcie - przekonuje Mikołaj Szymański, prezes zarządu KERRIS Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij