Dbaj o wodę! - BASF wybiera Clipatize

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dbaj o wodę! - BASF wybiera Clipatize

Agencja Clipatize wygrała przetarg na przygotowanie wideo promującego nową kampanię społeczną BASF o nazwie „Dbaj o wodę!”.

„Dbaj o wodę!” to nowa akcja koncernu BASF prowadzona w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Szacuje się, że ok. 70 procent światowych zasobów wody zużywane jest przez rolnictwo i sektor produkcji żywności. Kampania BASF ma na celu szeroko pojętą edukacje osób działających w branży rolniczej w zakresie odpowiedzialnego używania wody oraz ochrony środowiska naturalnego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Clipatize została wybrana w wyniku przetargu przygotowanego przez BASF w czerwcu tego roku. W ramach projektu Clipatize przygotuje film promujący kampanię  „Dbaj o wodę!” w internecie. Akcja wraz z działaniami reklamowymi wystartuje jesienią tego roku. Kampania skierowana jest do odbiorcy w Polsce.

„Dla naszego klienta duże znaczenie miały nie tylko nasze dotychczasowe osiągnięcia i kompetencje, ale też fakt, że filozofia naszego działania jest zorientowana i dopasowana do sektora B2B. Bardzo nas to cieszy, bo to kolejna wielka międzynarodowa organizacja, która nam zaufała.” - mówi Mara Puacz, Content Director w Clipatize.

Projekt dla BASF nie jest pierwszą kampanią typu CSR w jakiej bierze udział Clipatize. Wcześniej agencja zrealizowała wideo More Smiles in Poland https://vimeo.com/77782759, a także film dla The European Aluminium promujący akcję społeczną „Essential Aluminium” https://vimeo.com/116075853

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij