Artegence dla Amnesty International

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Artegence dla Amnesty International

Agencja kreatywna Artegence przygotowała dla Amnesty International koncepcję strony internetowej, identyfikację wizualną i logo dla projektu edukacyjnego „Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi”.

Tego typu działania są spójne z naszymi wartościami i tym, na co jesteśmy wrażliwi – jako Artegence i prywatnie. Często zapominamy o tym, ile osób na świecie jest codziennie dyskryminowanych, ile jest ofiar przemocy czy mowy nienawiści. Dlatego postanowiliśmy o tym opowiedzieć w taki sposób, jaki jest nam najbliższy – czyli naszą pracą kreatywną – komentuje Mariusz Graca, członek zarządu Artegence.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Naszym projektem edukacyjnym chcemy mobilizować ludzi i ich lokalne społeczności do działania na rzecz świata wolnego od dyskryminacji, mowy nienawiści i przemocy. Kreatywne i pozytywne grafiki, oddające ideę projektu, pomogą zrealizować ten cel. Już niedługo w nowym roku szkolnym będą wykorzystywane na warsztatach, szkoleniach i w akcjach grup w całej Polsce – podkreśla Draginja Nadaždin, dyrektorka Amnesty International.

Nowa strona internetowa Amnesty International zaczęła funkcjonować już w maju, natomiast projekt „Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi” rozpocznie się wraz z nowym rokiem szkolnym 2016. Obejmuje kanał www, kampanię online i outdoor.

Artegence odpowiada również za stałe utrzymanie amnesty.org.pl  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij