"Wynalzacy" - drugi spot marki Desperados już w tv

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść

Od poniedziałku we wszystkich ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oglądać można drugi 30-sekundowy film marki Desperados „Wynalazcy”. Zrealizowany w konwencji barwnego reportażu spot jest kontynuacją opowieści o odkrywaniu nocy, wieczorów i świtów.

To pierwsza od 6 lat reklama wizerunkowa marki z polskim konceptem i lokalną produkcją.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pełen autentyzmu i dokumentalnej szczerości spot „Wynalazcy” powstał z inspiracji pokoleniem Millennials - młodych dorosłych, do których kierowany jest Desperados. Przez cztery noce, wieczory i świty kamera towarzyszyła bohaterom filmu, którzy oddają się prawdziwemu imprezowemu życiu, pełnemu muzyki, radości, entuzjazmu i pozytywnego szaleństwa.

Relacją z tej imprezowej podróży jest dwuminutowy film, który od połowy sierpnia oglądać można na kanale YoutTube Desperadosa. Materiał posłużył do zrealizowania dwóch 30” spotów emitowanych teraz w telewizji. - Zainspirowani pokoleniem młodych dorosłych, postanowiliśmy oddać im głos i zrealizowaliśmy film, który w dokumentalny sposób pokazuje świat marki oczami młodych ludzi – mówi Anna Wood, senior brand manager marki Desperados. Ponad 200 osób, które wzięło udział w zdjęciach, zwerbowano w klubach, na ulicach i za pomocą portali społecznościowych. Zdjęcia realizowane były m.in. w postindustrialnych przestrzeniach Trójmiasta i Warszawy, na terenie byłej stoczni w Gdańsku, w starej Królewskiej Fabryce Karabinów czy na złomowisku.

Koncepcję filmu „Wynalazcy” przygotował Paweł Heinze, reżyserią zajął się szwedzki reżyser Daniel Wirtberg, a produkcję powierzono Opus Film. Kampania obejmuje dwa filmy 30-sekundowe, które emitowane są w telewizji, na VOD oraz na Facebooku i Instagramie. Pełną dwuminutową wersję spotu można zobaczyć na kanale YouTube Desperadosa oraz na stronie www.desperados/com.

Media zaplanował i zakupił dom mediowy MediaVest. Za komunikację PR odpowiada agencja Roots PR. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij