Polski producent dań gotowych nowym Partnerem Produktowym Borussi Dortmund

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polski producent dań gotowych nowym Partnerem Produktowym Borussi Dortmund

Firma U Jędrusia, jeden z największych producentów chłodzonych dań gotowych w Polsce, została Partnerem Produktowym czołowej drużyny Bundesligi, Borussi Dortmund.

W ramach umowy podpisanej na najbliższy sezon piłkarski, firma U Jędrusia, jako Partner Produktowy, będzie promować swoje produkty pod stworzoną specjalnie na rynek niemiecki marką Krupinski – Polnische Spezialitäten. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez cały okres obowiązywania umowy firma U Jędrusia będzie mogła posługiwać się tytułem „Partner Produktowy Borussi Dortmund” oraz oficjalnym logo partnera produktowego klubu w reklamach i działaniach public relations. Na mocy podpisanego kontraktu, firma U Jędrusia zyskała także prawo do prezentacji logo Krupinski – Polnische Spezialitäten na telebimach, w magazynie dla kibiców dostępnym podczas wszystkich meczów Bundesligi, na oficjalnej stronie Borussi Dortmund oraz na tablicach partnerów produktowych znajdujących się w hali stadionu i w strefie VIP.  

Podczas meczów Borussi Dormund w Bundeslidze, w stadionowej telewizji będzie prezentowana reklama produktów marki Krupinski – Polnische Spezialitäten. Kontrakt umożliwia również komunikację z niemieckimi fanami Borussi Dortmund za pośrednictwem social mediów. Planowane są także loterie oraz emisja odcinka specjalnego o produktach firmy U Jędrusia w popularnym programie kulinarnym „Nobby kocht”. Ponadto kontrakt upoważnia do sprzedaży w hali stadionu Borussi Dortmund wybranych produktów marki Krupinski – Polnische Spezialitäten, dzięki czemu każdy kibic będzie mógł poznać i pokochać polskie rarytasy.

Produkty marki Krupinski – Polnische Spezialitäten są już dostępne w niemieckich sieciach handlowych: Rewe, Kaufland, Edeka oraz Buenting, a w najbliższym czasie planowany jest dalszy dynamiczny rozwój sprzedaży na rynku niemieckim. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij