Photler – z nim zbudujesz idealne portfolio

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Photler – z nim zbudujesz idealne portfolio

Zaprojektować szablon, zbudować stronę internetową i wypromować ją. Te trzy niezbędne kroki do zbudowania swojej marki jako fotograf, wymagają sporo czasu, wiedzy technicznej i pieniędzy. Czy jesteśmy jednak skazani na niepowodzenie? Nie. Z pomocą przychodzi Photler.

Photler to narzędzie do tworzenia stron internetowych, dedykowane fotografom i podróżnikom. Dzięki niemu, w kilka minut zbudujemy profesjonalne portfolio i znajdziemy inspirację do dalszych podróży, przeglądając tysiące zdjęć dostępnych na stronie serwisu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zbudowanie prywatnej strony portfolio okazało się punktem zwrotnym dla pomysłodawcy serwisu Piotra Kulczyckiego i jak mówi, czas by pozostali fotografowie, również mieli taką możliwość.

Czym Photler różni się od konkurencji?

Photler umożliwia zarobek ze sprzedaży naszych zdjęć bez naliczania prowizji, co jest częstą praktyką wśród serwisów stockowych. Twoje fotografie – twoje pieniądze. Mogą one posłużyć do zakupienia nowego sprzętu lub kolejnej podróży.

Co się dzieje z naszymi zdjęciami?

Nie ma żadnego pożytku z naszych fotografii i umiejętności, jeśli nikt się nie dowie o rezultatach naszej pracy. Jak w każdej dziedzinie, dobra promocja to połowa sukcesu. Na szczęście nie jesteśmy osamotnieni w tych działaniach. Photler o to zadba, poprzez wybór „Galerii Dnia” oraz publikację zdjęć użytkowników na swoich kontach w portalach społecznościowych.

W jaki sposób wyrazimy siebie?

Photler umożliwia pełną personalizację strony www. Dostępne jest kilka edytowalnych szablonów, opcjonalna, interaktywna mapa świata do „przypięcia” swoich galerii i możliwość rozbudowy strony o blog.

Co, jeśli nie mamy dostępu do komputera?

Dopełnieniem funkcjonalności portalu jest kompatybilność, ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Niezależnie, czy przeglądamy zdjęcia na komputerze, telefonie czy tablecie, Photler dba, by w każdej formie prezentowały się one tak samo dobrze.

Ile nas to będzie kosztować?

Wszystko to za cenę pysznej kawy, którą możemy się rozkoszować w czasie, gdy nasze zdjęcia będą podbijać serca innych użytkowników. Jeśli cenimy swój czas, dbamy o rozwój naszej kariery i chcemy zaprezentować swoje fotografie całemu światu to czas na odwiedzenie: http://photler.com/.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij