Wyczesane zmiany: Gigababcia w nowej kampanii Virgin Mobile

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyczesane zmiany: Gigababcia w nowej kampanii Virgin Mobile

29 sierpnia ruszyła nowa kampania Virgin Mobile, informująca o powiększeniu o 3 GB ilości Internetu LTE w ramach najpopularniejszych pakietów 3w1. Tym razem Gigababcia promuje pakiet #BEZLIMITU, w którym paczka danych wzrasta do 7 GB.

W najnowszej kampanii Virgin Mobile Gigababcia odwiedza salon fryzjerski, gdzie przechodzi prawdziwą metamorfozę. Efektem jest wyczesana fryzura, nawiązująca do wyczesanych pakietów Internetu w nowej ofercie promocyjnej operatora. W kampanii podkreślane jest zwiększenie dostępnych danych w najpopularniejszym pakiecie #BEZLIMITU za 29 złotych, ale dokładka 3GB dotyczy również trzech innych pakietów 3w1: #PEŁENLUZ, #NAJLEPIEJ oraz #DLAMNIESUPER. Od teraz minimalną liczbą danych będzie 5 GB w pakiecie #PEŁENLUZ, a w pakiecie #DLAMNIESUPER dostępnych będzie aż 13 GB.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania marketingowe obejmują spoty w głównych oraz tematycznych stacjach telewizyjnych i radiowych oraz reklamę w Internecie. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiedzialna jest agencja Lubię to - linked by Isobar (Maciej Kozina, Joanna Biernacka, Hosanna Salamon, Koka Skowrońska, Katarzyna Jarzyna, Szymon Pruszyński). Po stronie Virgin Mobile – Agnieszka Flis, Piotr Suchodolski i Karol Ruciński. Produkcją spotu zajęła się Filmprodukcja, a postprodukcją Stage2. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare (Anna Bieńkowska, Piotr Mróz, Krystian Szczepaniak - TV, radio) oraz iProspect (Beata Nowalska, Karolina Gardzińska – online), a za wsparcie PR Multi Communications (Edyta Miszczuk, Matylda Żemajtis).

Dokładka 3 GB sumuje się z dodatkowymi paczkami danych, które przyznawane są wiernym klientom Virgin Mobile oraz tym, którzy przeniosą numer z innej sieci. W najwyższym pakiecie oznacza to nawet 16 GB Internetu LTE za 49 zł. Dodatkowe pakiety Internetu łączą się również z bonusem za rejestrację numeru w Virgin Mobile.

Więcej informacji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij