Fachowe rozdanie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Fachowe rozdanie

Media społecznościowe coraz częściej wkraczają w komunikację biznesową - firmy chętnie kontaktują się ze swoimi klientami poprzez social media, przekazując wszystkie najciekawsze informacje dotyczące marki i podejmowanych przez nią działań.

„Profesjonalny wykonawca” to funkcjonująca od niedawna na Facebooku inicjatywa, stworzona przez przedstawicieli marek profesjonalnych znajdujących się w ofercie PPG Deco Polska. Jest to prawdopodobnie pierwszy taki fanpage dla fachowców i majsterkowiczów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poruszanie się w przestrzeni social mediów stało się bardzo popularne, również w zakresie poszukiwania odpowiedzi na rozmaite pytania, również te eksperckie. Utworzona niedawno społeczność„Profesjonalny wykonawca” uzupełniła z pewnością grupę tych nieocenionych, pomocnych i poszukiwanych miejsc. Autorzy profilu omawiają na forum problemy, które mogą się okazać cenne nie tylko dla amatorów, ale i fachowców branży budowlanej. Jak zapowiadają pomysłodawcy, społeczność ma być skarbnicą wiedzy specjalistycznej i technicznych porad, ma również oferować szereg gotowych rozwiązań, inspiracji oraz bieżących trendów. Już teraz na profilu „Profesjonalny wykonawca” znajdziemy m.in. wskazówki dotyczące uzyskania efektu dekoracyjnego Stucco Veneziano na ścianie i ciekawe inspiracje malarskie.

Partnerami fanpage’a są: marki profesjonalne PPG Deco Polska: Dekoral Professional, Sigma Coatings, Domalux Professional i Dekoral Gold oraz Akademia Techniczna PPG Deco i sieć sklepów Centrum Dekoral Professional. Fanpage jest również bazą informacji o trwających akcjach CDP i Klubu Dekoral Professional, a także promocjach na zakup markowych produktów.

Zapraszamy do polubienia grupy i dołączenia do grona specjalistów.

Więcej informacji znajduje się na stronie społeczności: www.facebook.com/profesjonalny.wykonawca

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij