LiquidThread wygrywa przetarg Bakallandu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LiquidThread wygrywa przetarg Bakallandu

Firma Bakalland SA rozstrzygnęła przetarg na obsługę strategiczno – kreatywną nowej linii przekąsek, które już pojawiły się na rynku. Strategią, kreacją do wszystkich kanałów komunikacji oraz działaniami w mediach społecznościowych i współpracą z influencerami zajmie się agencja LiquidThread.

Do przetargu zaproszonych zostało pięć agencji. Na krótkiej liście znalazły się dwie z nich, w tym LiquidThread, której powierzono obsługę budżetu strategiczno-kreatywnego nowej linii produktowej. - Nową linię bakaliowych przekąsek stworzyliśmy z myślą o młodych konsumentach. Zależało nam na odmłodzeniu marki Bakalland, a agencja LiquidThread przekonała nas odwagą i kreatywnością swojego pomysłu, w którym widać zrozumienie potrzeb młodych odbiorców. Co dla nas istotne, charakter kampanii uwzględnia specyfikę kanałów, dzięki czemu precyzyjnie dotrzemy do naszych odbiorców z komunikatem – mówi Agnieszka Pragacz, starszy kierownik marki w Bakalland SA. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania nowych przekąsek Bakallandu obejmie telewizję, kino, internet i komunikację w mediach społecznościowych. LiquidThread przygotowuje strategie, ideę kreatywną, zajmie się produkcją wszystkich formatów reklamowych w tym pięciu spotów telewizyjnych. Agencja będzie również odpowiedzialna za obsługę nowego produktu w kanałach społecznościowych. Nazwy agencji, które brały udział w przetargu oraz wartość budżetu nie zostały ujawnione. Działania, za które odpowiada LiquidThread, rozpoczną się jesienią. Strategią komunikacji oraz planowaniem i zakupem mediów dla Bakalland SA zajmuje się Starcom. 

Wprowadzana właśnie na rynek linia przekąsek Bakallandu obejmuje pięć produktów: Koko Loko, czyli połączenie nerkowca prażonego z chipsami kokosowymi oraz kostki kokosowej w czekoladzie, O! Żesz Sezam - prażony orzech arachidowy oblany miodem i otoczony w ziarnach sezamu, Cud Miód - połącznie prażonego nerkowca oraz chrupiącej prażone kukurydzy pokrytej miodem, Słona Ona – prażona kukurydza pokryta solą oraz Love Las - połączenie żurawiny z sokiem z jagód oraz prażonego migdała w białej czekoladzie z różaną otoczką. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij